gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Safer Ayı başlangıcı

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

safer ayı hangi aydır safer ayı hangi ay
    Belaların ve kötülüklerin yer yüzüne indiği Safer ayı başlangıcı ne zaman diye merak edenler için bu sayfamızda Safer Ayı ne zaman öğreniyoruz Melek'ler.

Safer Ayı hicri ayların 2.sidir. Hicri Ayların ilki Muharrem Ayı'dır.

Safer Ayı başlangıcı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Safer ayı

Safer ayı

Safer ayı safer ayı hakkında bilgi.Melekler bildiğimiz gibi safer ayı bütün bela ve musibetlerin indiği aydır safer ayınde bela ve musibetlerden korunmak için ne yapmamız gerekir ve yine bu ayda hangi ibadetleri yapmamız gerekir dilim döndüğü kadar siz meleklerimize anlatmaya çalıştım (Efendimiz SAV bu ayda ölüm hastalığına tutulmuştur) Safer ayında Levhi Mahfuz'dan birinci kat semaya...
  2. safer ayı hangi aydır

safer ayı hangi aydır

Kızlar safer ayı hangi aydır acaba bilen var mı? bana sefer ayıyla ilgili bilgi verecek olan arkadaşıma şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  3. safer ayı duası

safer ayı duası

Hanımlar bana safer ayı duası ve safer ayı duası manası hakkında bilgi verir misiniz? Şimdiden tşkler ediyorum.
  4. safer ayı ne demek

safer ayı ne demek

Kızlar v ve bu ayda neler yapılır acaba bilen var mı? bilgi sahibi olupta bilgilerini benimlede paylaşacak oaln arkadaşlarıma şimddien tşklerimi sunuyorum.
  5. Safer Ayı Ne Demektir?

Safer Ayı Ne Demektir?

Bu konu safer ayının anlamı ve özelliklerine yer vermektedir. Bela ayı olarak bilinen safer ayının özellikleri hakkında merak etitğiniz tüm bilgileri sizler için sunuyoruz. Safer ayı ne demektir? safer ayının özellikleri nelerdir? Gibi bilgileri ve daha fazlası bu yazımızda sizlerle... Safer ayında Levhi Mahfuz'dan birinci kat semaya 320.000 bela inmektedir. Bu belalar ve kazalar sene içine...

Sayfayı Paylaş