gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

safer ayı hangi aydır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar safer ayı hangi aydır acaba bilen var mı? bana sefer ayıyla ilgili bilgi verecek olan arkadaşıma şimdiden tşklerimi sunuyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

safer ayı hangi aydır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Safer ayı

Safer ayı

Safer ayı safer ayı hakkında bilgi.Melekler bildiğimiz gibi safer ayı bütün bela ve musibetlerin indiği aydır safer ayınde bela ve musibetlerden korunmak için ne yapmamız gerekir ve yine bu ayda hangi ibadetleri yapmamız gerekir dilim döndüğü kadar siz meleklerimize anlatmaya çalıştım (Efendimiz SAV bu ayda ölüm hastalığına tutulmuştur) Safer ayında Levhi Mahfuz'dan birinci kat semaya...
  2. safer ayı namazı

safer ayı namazı

Kızlar safer ayı namazı nasıl kılınır ve safer ayı namazı hakkında bilgi istiyorum. Şimdiden vereceğiniz bilgiler için tşkler.
  3. safer ayı ne demek

safer ayı ne demek

Kızlar v ve bu ayda neler yapılır acaba bilen var mı? bilgi sahibi olupta bilgilerini benimlede paylaşacak oaln arkadaşlarıma şimddien tşklerimi sunuyorum.
  4. Safer Ayı başlangıcı

Safer Ayı başlangıcı

safer ayı hangi aydır safer ayı hangi ay Belaların ve kötülüklerin yer yüzüne indiği Safer ayı başlangıcı ne zaman diye merak edenler için bu sayfamızda Safer Ayı ne zaman öğreniyoruz Melek'ler. Safer Ayı hicri ayların 2.sidir. Hicri Ayların ilki Muharrem Ayı'dır.
  5. Safer Ayına Neden Bela Ayı Deniyor? Bu Doğru mu?

Safer Ayına Neden Bela Ayı Deniyor? Bu Doğru mu?

safer ayı, safer ayının özellikleri, safer ayı nedir Sevgili melekler, Hicri yılın ikinci ayı Muharrem ayının ardından Safer ayıdır. Şu anda Safer ayıyız ve bu ay için cahiliyye devrinden gelme bela ayı söylemleri ne yazıkki günümüze kadar gelmiş durumda. Oysa bunun aslı astarı yoktur ve tamamen cahiliyye devri araplarının hurafelerindendir. Aşlağıda paylaşacağımız makalede bu konuyla ilgili...

Sayfayı Paylaş