gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Safer Ayına Neden Bela Ayı Deniyor? Bu Doğru mu?

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

safer ayı, safer ayının özellikleri, safer ayı nedir
    Sevgili melekler, Hicri yılın ikinci ayı Muharrem ayının ardından Safer ayıdır. Şu anda Safer ayıyız ve bu ay için cahiliyye devrinden gelme bela ayı söylemleri ne yazıkki günümüze kadar gelmiş durumda. Oysa bunun aslı astarı yoktur ve tamamen cahiliyye devri araplarının hurafelerindendir. Aşlağıda paylaşacağımız makalede bu konuyla ilgili aklınızda oluşan soruların cevaplarını bulabileceğinizi ümit ediyoruz..

manzara.jpg

2. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    o güzell ellerin dert görmesin titoşş valla ellerine emeğine sağlık sayende çoğu konuda aydınlanıyoruz :)

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hep beraber özglüm, elimden geldiğince bildiklerimi kanıtlarıyla birlikte sizlerle paylaşmaya çalışıyor, bu sayede ben de bilmediğim şeyleri öğreniyorum. Bilgi denizi uçsuz bucaksız, insan yeter ki öğrenmek istesin, cahillerden olmasın ;)

ÖzGüL bunu beğendi.
Safer Ayına Neden Bela Ayı Deniyor? Bu Doğru mu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. safer ayı hangi aydır

safer ayı hangi aydır

Kızlar safer ayı hangi aydır acaba bilen var mı? bana sefer ayıyla ilgili bilgi verecek olan arkadaşıma şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  2. safer ayı ne zaman başlar

safer ayı ne zaman başlar

Kızlar safer ayı ne zaman başlar bilen var mı? Şayet bu konuda bilgisi oaln benimlede paylaşırsa çok teşekkür edeceğim.
  3. safer ayı ne demek

safer ayı ne demek

Kızlar v ve bu ayda neler yapılır acaba bilen var mı? bilgi sahibi olupta bilgilerini benimlede paylaşacak oaln arkadaşlarıma şimddien tşklerimi sunuyorum.
  4. 2012 Safer Ayı ne zaman

2012 Safer Ayı ne zaman

safer ayı ne zaman başlar safer ayı ne zaman başlar ve biter Aşure ayından sonra başlandığı bilinen Safer Ayı Ne zaman 2012 yılında diye merak eden Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, 2012 Safer Ayı başlangıç tarihini sunuyoruz arkadaşlar. Safer ayı hicri ayların ikincisi olup, Muharrem ayından sonra başlayıp, Rebiülevvel ayı ile sona ermektedir.
  5. Safer Ayı Ne Demektir?

Safer Ayı Ne Demektir?

Bu konu safer ayının anlamı ve özelliklerine yer vermektedir. Bela ayı olarak bilinen safer ayının özellikleri hakkında merak etitğiniz tüm bilgileri sizler için sunuyoruz. Safer ayı ne demektir? safer ayının özellikleri nelerdir? Gibi bilgileri ve daha fazlası bu yazımızda sizlerle... Safer ayında Levhi Mahfuz'dan birinci kat semaya 320.000 bela inmektedir. Bu belalar ve kazalar sene içine...

Sayfayı Paylaş