gebe
  1. papatya_baharında

papatya_baharında Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

SAFFRON GOLD GEL -inceltici ve sıkılaştırıcı

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında papatya_baharında tarafından paylaşıldı.

saffron gold jel gold jel saffron gel kullannanların yorumlarını istiyorum Gün geçmiyor ki bir ürün çıkmasın özellikle kadınların mart nisan ayından hatta şubattan önce bölgesel olarak incelmek istemeleri ortada. Yaz aylarında en güzel görüneyim diye saçma sapan ürünlere para veriyorlar üstelik sağlık bakanlığı tarafından onaylı mı değil mi bende bilemiyorum. ben de bir ürün buldum bu saffron gold gel olayı var arkadaşlarım bunlardan içinizde kullananlar var mı gerçekten bölgesel olarak inceltiyor mu.

Acil kilo vermek için bölgesel şekilde incelmek için kullanabileceğim başka bir ürün var mı tavsiye edebilir misiniz ?

Güzel olmayan yani beğenmediğimiz ürünleri iade edebiliyor muyuz bana bilgi verirseniz sevinirim arkadaşlarım. Sizler ne kullanıyorsunuz. Bu ürünü kullananlardan yorum alabilir miyim lütfen ?

1290461642647__01897_thumb.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Aralık 2016 15:49
  2. beyzanin_gulleri

beyzanin_gulleri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar spor yapın walla bak böyle jellerle kendinizi oyalamayın

3. dolce vita

dolce vita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum arkadaşım ama inan bazen kremlerin de faydası oluyor

4. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

gold jel

benimde bir arkadaşım kullanıyor 2 haftadr baya memnun.belinden 7cm incelmiş.bende almayı düşünüyorum ama bende de böyle etki edermi diye düşünmüyo değilim:D

5. Misafir Melek

Saffron gold jel
    Merhabalar 5 gündür kullanıyorum bende, bacaklarımın üst kısmı 4 cm inceldi.bu zamana kadar gördüğüm işe yarayan tek ürün desem yeridir.

6. papatya_baharında

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Vallahi şu sıralar ürün üçyüz tl üzerinde satılıyor bilmiyorum ben kullanmadım kullanmayı düşünüyorum ama başka yorum atacak var mı ​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Aralık 2016 15:49
  7. papatya_baharında

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    saffron gold gelle basenlerimde bir hayli incelme oldu.iyiki bu ürünü kullanmışım

yeni bir kampanya başlatmışlar saffronla birlikte dermokil maske ve yuda şampuanda veriyorlarmış...

bu süper kampanya alacak olan arkadaşlarıma duyrulur.Ablamda kullanmayı düşünüyor ,onun ölçülerini not alacagım bukez yazarım sizlere... eski pantalonlarımın içine gire bilmek süperrrr:tik:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Ağustos 2011
  8. Misafir Melek

gold gellllll

bende basenlerimde kullanıyorum ilk 3 gün incelme olmadı fakat baya toparladı bölgeyi 8. günümdeyim toplamda 5cm inceldi basenlerim ne diyeyiimmm bunada şükürr

9. Misafir Melek

dogru mu

arkadaşlar bu jel gerçekten etkili mi bende almak istiyorum ama biraz pahalı dogrusu param boşa gider mi diye çok düşünüyorum lütfen gerçekten kullananlar yorum yazsın

10. Misafir Melek

gerçekten etkili bir ürün demekki deneyimlerinize bakılırsa arkadaşlar:D

Son düzenleme: 29 Mart 2010
  11. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    bana pek inandırıcı gelmiyor
    niye hep misafir melekler iyi oldugunu savunuyorr

12. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevgili papatya_baharında; ürün hakkında gayet güzel açıklama ve tanıtım yapmışsınız buraya kadar amenna... Zira size çok daha fazla tolerans tanımıyacağım...

İlgili ürünü istediğiniz kadar tanıtabilir, yorumlar alabilirsiniz, fakat konu içersinde lütfen bir başka sitenin linkini vermeyin!!!
    Zaten, isteyen o ürünü googleden istediği gibi bulur ve yine istediği gibi spariş verir.

Gereken düzenlemeler tarafımca yapılmıştır. Bir daha olmamasını diliyorum.

Sevgilerimle...

M.M Yönetimi

13. bloodsucker countess

bloodsucker countess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aynen oyle bu urunler satıcılarıdır arkadaslar kesınlıkle mısafırlere ınanmayın ben solıyım yanı bugune kadar hıc duyulmamıstı extra jel cıktı parıs hılton kullanıo dedıler ona hıc benzemeyen salk bı kız resmı koyup elıne ekstra jel tuttrdular ...sacmalık ya ıcınddekı seyler ıcındekı seylerde hep aynı.... en guzelı aktardan dogal yaglar.

14. Misafir Melek

gold gel

canım bnde 2 haftaya yakın zamandr kullanıyorum fakat ben gayet memnun kaldım..göbek bölgemde kullandım toplamda 6cm inceldi.sende neden incelme olmadıki demekki bünyeden bünyeye değişior etkisi..hangi bölgende kullandın cnm öğrenebilirmiyim sakıncası yoksa??

15. bloodsucker countess

bloodsucker countess Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

cnm benım ben kullanmadım ama bu sekıldekı tum urunlerın ıcerıgı aynı...butun jellerde aynı seyler var...elbettekı duzenlı kullanıldıgında ınceltır ama ılk anda 2 cm ıncelme olamaz yalan bunlar 15 dakıka ıcınde 2 cm ıncelmek falan hepsı kandırmaca.ayrıca kullandıgınız o ve o gıbı urunlerın ıcınde ayretten katkı maddelerde bulunuyor.botoks kremlerını duymussundur bır hafta sonunda amelıyat olmus gıbı gerıyor cıldı unlulerde kullanıyor bunlardan ama brakınca cılt tekrar eskı halıne donusuyor.cnkı artık okrem cvdu sıkılastırmıyor.emın ol bırakınca gerı alacaksın o cmlerı oyuzden aktardakı yagları kullanın ıncelme vb gıbı bunlar 1 ayda 2 yada 4 cm ıncelme sıkılsma sglıyor ve kalıc oluyo cnkı ıcınde etken maddeler kımyasalar yok.hemde koca bır sısesı sadedce 15 mılyona .

SAFFRON GOLD GEL -inceltici ve sıkılaştırıcı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cildinizdeki gözenekleri sıkılaştırıcı maske

Cildinizdeki gözenekleri sıkılaştırıcı maske

gözenekleri sıkılaştırıcı maske gözenek sıkılaştırıcı maske gözenek maskeler yüz gözenekleri sıkılaştırmak için Cildimizdeki gözeneklerin büyüklüğü hepimizi rahatsız eder.İşte rahatlıkla uygulayabileceğiniz maske tarifi melişler:) 1 çorba kaşığı yağsız süt 1 adet yumurta akı yarım tatlı kaşığı bal Hazırlanışı Bir kabın içerisinde çatalla karıştırılır.Koyu karışım haline gelince göz...
  2. GOLD LONGDA(sağlık bakanlığı onaylı ve %100 etkili)

GOLD LONGDA(sağlık bakanlığı onaylı ve %100 etkili)

gold longda longda kullananlar gold krem kullananlar sevgili arkadaşlar gold longda yeni ürün çıkardı ve sağlık bakanlığı onaylı göğüslerde 3 ayda 2 beden büyüme sağlıyor müşteri memnuniyeti garantisi veriyor çok arastırdım acaba dıger kremler gıbımı hıcbır etksini göremicemmi die dusundum ve kullanmaya karar verdım ve gercekten cok buyuk faydasını gordum göğüslerim dik ve dolgun bır gorunume...
  3. Sıkılaştırıcı Krem

Sıkılaştırıcı Krem

Sıkılaştırıcı Krem bize pek çok ürün sunuluyor fiyatları da oldukça pahalı işe yarar mı diyorsanız bir kısmı gerçekten evet neden bu kadar pahalı derseniz adamlar hem çok kazanmak için bu fiyatla satıyorlar hem de üstelik ucuz olduğunda biz kullanıcılar güvenmiyoruz her neyse konumuz biraz farklı ben size ucuza ve etkili hangi kremi kullanmanızı söyleyeceğim marka vermeyeceğim reklam olmasın...
  4. 2012 Koçak Gold Bilezik Modelleri ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

2012 Koçak Gold Bilezik Modelleri ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

2012 koçak gold altın bilezik modelleri çeşitleri fiyatları resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Evlilik yoluna adımların ilk atıldığı dönemlerden itibaren , bazı gelenek görenekler de uygulanmaya başlar melekler :) Bu gelenekler kız isteme, söz kesme , nişan töreni, nikah töreni ve düğün şeklinde ilerler. Ufak tefek farklılıklar ve kişisel seçimler dışında süreç böyle işler. İşte bu...

Sayfayı Paylaş