gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113

Safiye Soyman Faik Öztürk Aşkı Sanatı Bitirdi

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

faik öztürk biyografi safiye soyman kimdir safiye soyman faik öztürk evlimi biyografi kimdir [​IMG]
    Benim saham boş değil o golleri attıran benim!

Gülben Ergen'in önceki gün atv'de yayınlanan 'Sürpriz' programında Safiye Soyman, Faik Öztürk ile yaşadığı aşk yüzünden sanat hayatını bitirdiğini söyleyen Ferhat Güzel'e sert çıktı: Ben istediğim için o golleri attırıyorum..

Gülben Ergen ile 'Sürpriz' yine dopdoluydu. Önceki akşam atv ekranlarında yayınlanan 'Sürpriz'e Faik Öztürk, Safiye Soyman, Banu Zorlu ve Ferhat Güzel konuk olarak katıldı. Gülben Ergen, 'Aşk Bitmez' albümünde yer alan 'Bay Doğru' şarkısına çektiği ikinci klibi de ilk kez kendi programında yayınlandı. Her anı hareketli geçen 'Sürpriz'de son günlerin en moda ikilisi Safiye-Faik anıları damgasını vurdu. Gülben Ergen'in programına özenle hazırlandıklarını söyleyen Faik Öztürk'ün, "Safiye'nin şapka koleksiyonu var. Amerika'dan 50 şapka aldı" sözleri üzerine Ferhat Güzel, Safiye Soyman'ı, Romalı Perihan'a benzetince ikili arasında kısa süreli bir gerginlik yaşandı.

Sanat hayatın bitti

Ferhat Güzel, yaşanan gerginliğe rağmen Safiye Soyman'ın üzerine gitmeyi sürdürdü ve Fait Öztürk ile birlikte olduğundan beri sanat hayatını bitirdiğini söyledi. Ferhat Güzel'in bu sözüne sinirlenen Safiye Soyman sert çıktı: "Safiye Soyman bir güneştir. Ancak kanatlarının altına alır. Beni hiç kimse bitiremez. Lafını geri al lütfen. Ben istediğim için o golleri attırıyorum. Benim saham boş değil!" İkili arasındaki gerginlik diğer konukların araya girmesiyle son buldu.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Safiye Soyman Faik Öztürk Aşkı Sanatı Bitirdi
    Ferhat Güzel'de gündeme gelmek için katıldığı her programda saçmalıyor.resmen polemik peşinde adam Safiye Soyman'ın sanatına laf edeceğine önce kendi sanat yapsın ve bir sanatçı gibi sadece sanatı ve sanatçı olmanın en büyük getirisi olan saygı ve örnek bir insan olsun...

Gülben Ergen'in programını bende izledim Sn.Ferhat Güzel'in iki lafının biri lan kelimesiydi bumudur sanat? bumudur örnek olmak? Safiye Soyman'ın bir parçası olamaz...

paylaşımın için tşkler M.C emeğine sağlık arkadaşım :)

Safiye Soyman Faik Öztürk Aşkı Sanatı Bitirdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Safiye Soyman - Zalim

Safiye Soyman - Zalim

Ümit veren sen Cefa çeken ben Vefasızsın sen İnsafsızsın sen Taş kalplisin sen zalim x 2 [Nakarat] x 2 Anlamıyorsun gönül derdinden Çıkarıyorsun çabuk kalbinden Böyle giderse seni sevemem zalim Bilmem ki seni ben sevdim Güvendim sana gönlümü verdim Vermez olaydım zalim x 2 [Nakarat] x 2
  2. Safiye Soyman - Kader Diyemezsin

Safiye Soyman - Kader Diyemezsin

kader diyemezsin sen kendin ettin aşkıma sevgime ihanet ettin yalvarışın çok geç beni kaybettin dönme artık seni bende terk ettim hani mutluluktu bu aşkın sonu hani sürecekti bir ömür boyu nasıl yaptın zalim sen bana bunu kader diyemezsin sen kendin ettin şimdi gözlerimde boş bir anısın sen gerçek aşkımın sahte yanısın sana değil tanrım bana acısın bu kötü günlere sen sebep oldun
  3. Safiye Soyman - İstanbul Sokakları

Safiye Soyman - İstanbul Sokakları

istanbul sokakları tab istanbul sokakları nota notaları notası şarkı notası Söyleyin sevgilim nerde? İstanbul sokakları Çare bulun bu derdime İstanbul sokakları Onu benden siz aldınız Onu benden siz çaldınız Simdi yalniz bıraktınız İstanbul sokakları Sevdiğimi verin bana İstanbul sokakları Çare bulun bu derde İstanbul sokakları Onu benden siz aldınız Onu benden siz çaldınız Simdi yalniz...
  4. Safiye Soyman - Hem Aşkımsın Sevgilim

Safiye Soyman - Hem Aşkımsın Sevgilim

safiye soyman yıllanmış şarap önce tuttun elimden sonra neden bıraktın yıllanmış şarap gibi gibi yaktın içimi yaktın safiye soyman hem aşkımsın sevgilim Önce tuttun elimden sonra neden bıraktın Yıllanmış şarap gibi yaktın içimi yaktın Ecel kapımı çalsa yine kalbimde sensin Hem aşkımsın sevgilim hem bitmeyen çilemsin Öyle günler yaşadım hem el öptüm hem etek Dudağım yanar diye su içtim...
  5. Serdar Bilgili Sema Öztürk aşkı

Serdar Bilgili Sema Öztürk aşkı

AZMİN ZAFERİ! SERDAR BİLGİLİ, 3 AY ÖNCE SEMA ÖZTÜRK'ÜN TELEFONLARINI BULDURDU. GENÇ OYUNCUYU MARKAJA ALAN BİLGİLİ, SONUNDA MURADINA ERDİ. İKİLİ ÖNCEKİ GECCE BİRLİKTE YEMEK YEDİ. ŞİMDİ DE GÖCEK'TE TATİL YAPIYOR. Serdar Bilgili, 3 ay önce tanıştığı Sema Öztürk'ün kalbini çalabilmek için çok uğraştı. Amacına ulaşan işadamı sevgilisiyle birlikte Göcek'te aşka yelken açtı. Çapkınlıklarıyla...

Sayfayı Paylaş