gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Safiye Soyman - Zalim

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ümit veren sen Cefa çeken ben
    Vefasızsın sen
    İnsafsızsın sen
    Taş kalplisin sen zalim
    x 2

[Nakarat] x 2
    Anlamıyorsun gönül derdinden
    Çıkarıyorsun çabuk kalbinden
    Böyle giderse seni sevemem zalim

Bilmem ki seni ben sevdim

Güvendim sana gönlümü verdim
    Vermez olaydım zalim
    x 2

[Nakarat] x 2

Safiye Soyman - Zalim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mekanik cilt soyma

mekanik cilt soyma

yara soyma oyunları cilt traşlama yara soyma oyunu kadın soymaca oyunları cildi traşlamak Dermabrazyon; bir motor yardımıyla özel zımparamsı materyalleri kullanarak derinin üst kısmının soyulmasıdır. Bir çeşit traşlama işlemidir. Bir kısım kırışıklıkları da düzeltebilmekle birlikte özellikle sivilce izlerinde daha etkilidir. . Amaç kimyasal aşındırma yada lazer uygulamalarında olduğu gibi,...
  2. Safiye Soyman - Kader Diyemezsin

Safiye Soyman - Kader Diyemezsin

kader diyemezsin sen kendin ettin aşkıma sevgime ihanet ettin yalvarışın çok geç beni kaybettin dönme artık seni bende terk ettim hani mutluluktu bu aşkın sonu hani sürecekti bir ömür boyu nasıl yaptın zalim sen bana bunu kader diyemezsin sen kendin ettin şimdi gözlerimde boş bir anısın sen gerçek aşkımın sahte yanısın sana değil tanrım bana acısın bu kötü günlere sen sebep oldun
  3. Safiye Soyman - İstanbul Sokakları

Safiye Soyman - İstanbul Sokakları

istanbul sokakları tab istanbul sokakları nota notaları notası şarkı notası Söyleyin sevgilim nerde? İstanbul sokakları Çare bulun bu derdime İstanbul sokakları Onu benden siz aldınız Onu benden siz çaldınız Simdi yalniz bıraktınız İstanbul sokakları Sevdiğimi verin bana İstanbul sokakları Çare bulun bu derde İstanbul sokakları Onu benden siz aldınız Onu benden siz çaldınız Simdi yalniz...
  4. Safiye Soyman - Hem Aşkımsın Sevgilim

Safiye Soyman - Hem Aşkımsın Sevgilim

safiye soyman yıllanmış şarap önce tuttun elimden sonra neden bıraktın yıllanmış şarap gibi gibi yaktın içimi yaktın safiye soyman hem aşkımsın sevgilim Önce tuttun elimden sonra neden bıraktın Yıllanmış şarap gibi yaktın içimi yaktın Ecel kapımı çalsa yine kalbimde sensin Hem aşkımsın sevgilim hem bitmeyen çilemsin Öyle günler yaşadım hem el öptüm hem etek Dudağım yanar diye su içtim...
  5. Safiye Soyman Faik Öztürk Aşkı Sanatı Bitirdi

Safiye Soyman Faik Öztürk Aşkı Sanatı Bitirdi

faik öztürk biyografi safiye soyman kimdir safiye soyman faik öztürk evlimi biyografi kimdir Benim saham boş değil o golleri attıran benim! Gülben Ergen'in önceki gün atv'de yayınlanan 'Sürpriz' programında Safiye Soyman, Faik Öztürk ile yaşadığı aşk yüzünden sanat hayatını bitirdiğini söyleyen Ferhat Güzel'e sert çıktı: Ben istediğim için o golleri attırıyorum.. Gülben Ergen ile...

Sayfayı Paylaş