gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sağ el ile taharetlenmek günah mı meleklerim bilgi lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım sağ el ile taharetlenmek le ilgil içekincelerim var bunu bana dini olarak örnek vererek açıklayın lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sağ el ile taharetlenmek günah mı meleklerim bilgi lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sağ mı Sol mu ?

Sağ mı Sol mu ?

kalp hangi tarafta Siz hangi tarafınızda uyuyorsunuz? Sağ mı sol mu ben sağ... Gece hangi tarafınızda uyuduğunuz bir dizi sağlık problemiyle ilişkilendiriliyor. İşte hangi sorunu olanlar hangi taraflarında uyuyor? Hangi tarafınızda uyuduğunuzun kalbin çalışmasıyla alakalı olduğunu savunan bir dizi araştırma bulunmaktadır. Sorun sindirim problemlerine geldiğinde ise sağ tarafınızda...
  2. Nagehan Kaşıkçı ile ilgili bilgi var mı ?

Nagehan Kaşıkçı ile ilgili bilgi var mı ?

Polat Alemdar evlenmiş diye duyduk.Gelinin adı Nagehan Kaşıkçıymış. Kim bu hanım, ilk kez duyduk adını da ..
  3. e-reçete ile ilgili bilgi var mı

e-reçete ile ilgili bilgi var mı

Bu sabah tvde artık kağıt reçete kullanılmayacağını e-reçete kullanılacağını duydum. Nedir bu haberin içeriği, bilginiz var mı ?
  4. tırnak yemek günah mı

tırnak yemek günah mı

kızlar ben tırnağımı yemeden asla ama asla yapamıyorum duramıyorum. Bu yeme alışkanlığını yaşayan başka arkadaşlarımız var mı ? birde tırağımızı yersek günah oluyomu mu ve neden tırnak yiyiyoruz
  5. İntihar Etmek Günah mı?

İntihar Etmek Günah mı?

intihar günahmı intiharın dinimizdeki yeri, cana kıymak günahmı Allah yarattığı kuluna bir can vermiştir. Günü ve zamanı geldiğinde ise o canı yine Allah alacaktır. Bazı insanlar girdikleri psikolojik sıkıntılardan dolayı kendi elleri ile intiharı seçerek hayatlarına son verirler. Oysa dinimizde intihar etmek çok büyük bir günahdır... Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiler sizlerle... Hayat,...

Sayfayı Paylaş