gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Saga Hava Taşımacılık

Konu, 'uçak firmaları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Şirket Profili Saga Hava Taşımacılık Anonim Şirketi 'nin resmi kuruluş çalışmaları için ilk adım 2002 yılında atıldı. Turizm sektöründe 20 yıla yakın bir geçmişi olan Ak Kol Turizm Havacılık Nakliyat ve Dış Ticaret Anonim Şirketi'nin (Saga Tours) ve İstanbul Petrol A.Ş'nin kardeş kuruluşu olan Saga Airlines, bürokratik ve yasal çalışmalarını sona ermesinden sonra Ulaştırma Bakanlığı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü'nden işletme ruhsatı alarak 2004 yılının Nisan ayında fiilen çalışmalarına başladı.
    Saga Airlines, sivil havacılık sektöründe uzun bir geçmişi olan şirket yöneticilerinin deneyimleri sayesinde çok seçkin bir personel yapılanması gerçekleştirdi. Şirketimizin modern ve sektörün ihtiyaçlarına cevap verebilen İstanbul Florya'daki üç katlı genel müdürlük binasında bugün 120'ye yaklaşan personel çalışımaktadır. Ayrıca, İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki istasyonumuz da faaliyetini sürdürmektedir.

Şirketin, teknik, mali ve ticari yapısını çok güçlü tutmaya özen gösteren şirket yönetimi, uyguladığı personel politikası ile çalışanlarını da memnun edebilmenin başarısını göstermiştir. Eğitim düzeyi ortalaması Türkiye genelinin üstünde olan şirketimizde, yabancı dil bilenlerin ortalaması da yine ülke ortalamasının üstündedir. Yaş ortalaması ise sektörün öngördüğü gördüğü kriterlerdedir.

Kabin ve kokpit ekipleri için oluşturalan modern dershane tüm araç ve gereçleriyle sektörün beklentilere cevap verebilecek bir altyapıya sahiptir. Şirket çalışanları en iyi eğitim , bilgi ve beceriye sahip oldukları gibi , şirket merkezindeki teknik donanım da en ileri ve gelişmiş teknolojiye uygundur.

kaynak:frmpaylas

Saga Hava Taşımacılık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hava Durumu =)))

Hava Durumu =)))

ingilizce hava durumu resimleri hava durumlarının isimleri ingilizce durumu resimli durumları resimli durumları isimleri Okullardan aldığımız meteorolojik verilere göre dönem sonu karneler mevsim normallerinin altında olup koridorlarda buzlaşmalara yol açacaktır.ßuna bağlı olarak bütün karneler 1 derece civarında seyrederek,öğrenciler arasında don olaylarının artmasına sebep olacaktır....
  2. hava

hava

Ayakları yerden kesik vaziyette havada dikilmek geçici olarak şeref ve makam sahibi olmaya, Havada olduğunu görmek yolculuğa, bir işi yapmakta gösterilen kararsızlığa, Havadan yere düşmek iş ve meslekte gerilemeye yahut üzüntüde olanın bundan kurtulmasınna, Hava insanın nefsine, büyüklenmeye, Yerle gök arasında, ayakta dikilerek irticalen konuştuğunu görmek şeref ve nimete, Havanın açılması...
  3. Ey Rabbim! Girecegim yere durustlukle girmemi sagla;...!!!!

Ey Rabbim! Girecegim yere durustlukle girmemi sagla;...!!!!

Ey Rabbim! Girecegim yere durustlukle girmemi sagla; cikacagim yerden de durustlukle cikmami sagla. Bana tarafindan hakkiyla yardim edici bir kuvvet ver. Ey Rabbim! Beni gerek bana gerekse ana-babama verdigin nimete sukretmeye ve hosnut olacagin iyi isler yapmaya muvaffak kil. Rahmetinle beni iyi kullarin arasina kat. Ey Rabbim! Bana ve ana-babama verdigin nimete sukretmemi ve razi...
  4. The Twilight Saga Eclipse - Tutulma - 2010

The Twilight Saga Eclipse - Tutulma - 2010

Önceki her iki serisindede çok büyük beğeni ve ilgi toplayan alacakaranlık filminin son serisinin tanıtım bilgileri ve filmin özetini sizler için veriyorum Yapım: 2009, 2010 ~ ABD Tür: Aksiyon, Dram, Fantastik, Gerilim, Gizem, Korku, Macera, Romantik Yönetmen: David Slade Senaryo: Stephenie Meyer, Melissa Rosenberg Senaryo (Kitap): Stephenie Meyer Yapımcı: Wyck Godfrey, Mark Morgan...
  5. Facebook Candy Crush Saga Oyunu nasıl Oynanır?

Facebook Candy Crush Saga Oyunu nasıl Oynanır?

candy crush oyunu, candy crush nasıl oynanır, candy crush hileleri Facebook ta son zamanların en çok oyunlarının başında gelen candy crush oyununun müptelaları gün geçtikçe çoğalıyor. Oyuna karşı aşırı bir ilgi olduğu kesin. Bilgisayardan oyunu oynayacağınız gibi ayrıca Candy Crush Saga Facebook’ta ya da IOS veya Android işletim sistemin üzerinden oynanan bir oyun olma özelliği taşıyor. Eğer...

Sayfayı Paylaş