gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

sağır, dilsiz...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

[FONT=Arial, Helvetica, sans-serif]Mafya babası korumaya aldığı müesseselerden haraçları toplamak için yeni bir tetikçi buldu. Seçtigi adam sağır ve dilsizdi.
    Baba, yeni tetikçinin polisin eline geçerse, fazla bir
    şey anlatmasının mümkün olamayacağını düşünüyordu
    böylece...
    Baba, bir gün ödemelerin geciktiğini fark etti ve
    tetikçiye adamlarını gönderdi. Adamların sağır
    dilsizle anlaşmaları mümkün olmadı tabii.
    Bunun üzerine "baba" sağır dilsizi odasına aldırttı,
    bir de işaret dilini bilen tercüman buldular.
    Tercüman itaretle sordu:
    Para nerde?
    Sağır dilsiz işaretle yanıt verdi:
    Ne parası? Benim paradan maradan haberim yok.
    Neyden bahsettiğinizi anlamıyorum.
    Tercüman tercüme etti:
    Neyden bahsettiğinizi anlamıyormuş.
    "Baba" 38 liği koltuk altından çekip sağır dilsizin
    beynine dayadı:
    Şimdi sor bakalım, para nerede.
    Tercüman itaretle sordu:
    Para nerede?
    Sağır-dilsiz kan ter içinde işaretle yanıt verdi:
    Şehir merkezindeki parkta, büyük heykelin olduğu
    kapıdan girince soldan 3. ağacın kovuğunda yüz bin
    dolar var
    Baba öfkeyle gürledi
    Ne dedi?
    Tercüman yanıtladı:
    Dedi ki, hala neyde bahsettiğinizi anlamıyormuş,
    ayrıca o tetiği çekmek de biraz sıkarmış.[​IMG][​IMG]
    [/FONT]

sağır, dilsiz... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dilsiz

Dilsiz

Dilsiz olduğunu görmek salih kişiler hakkında kötü söz söylemeye, fıska ve cehalete, Dilsiklik şahitliğinin kabul görmemesine, Dilsilik, kendini bilen insanlar için hakkı söyleyip batıl olan şeylerden ırak durmaya, kurtuluş ve zafere delalet eder.Rüyada dilsiz olduğunu görmek, şanssızlığın ve uğursuzluğun işaretidir.Rüyada kendinizi dilsiz olarak görmeniz, sözleri-nizi ve düsüncelerinizi...
  2. İntizar-dilsiz yüreğim

İntizar-dilsiz yüreğim

özgür birak sözlerimi dilsiz yüreğim ne iyidir ne kötüdür bende diyeyim dogrular incitir diyorsun ama icime atarsam nasil güleyim nerelerde ölmüsüm ben nerelerde gömülmüsüm kac askla sinadiysam bu kalbi birtek seni sevmisim nerelerde ölmüsüm ben nerelerde gömülmüsüm kac askla sinadiysam bu kalbi yenmisim yenilmisim bir degil bin defa canim alirsin askim yoluna cikar yakalanirsin...
  3. Farkındamısınız? Sağırsınız..

Farkındamısınız? Sağırsınız..

Otobüste , sokakta, dolmuşta sözüm o volkmen takan sağırlara... Yavrum neden o kadar açıyorsunuz o volkmenin sesini.. şeytan diyorki al şunu çek kulağından fırlat dışarı. Uyarmaktan inanın bıktım artık.. Bazen kendimi teskin ediyorum. aaa bak kulağım duyuyor. işitiyorum. Ya birde hiç duymasam o sesleri.:n028:
  4. Kör, Sagir, Dilsiz

Kör, Sagir, Dilsiz

kör sağır dilsiz sorusunun cevabı rüyada sağır dilsiz görmek 1 kör 1 cevabı Yeni bir zeka sorusuna ne dersiniz Melekler?? Bir sagir bir kör birde dilsiz var. Bunlar ormanda giderken sagir ölür. Bu sagirin öldügünü dilsiz köre nasil analtiyor?? Hadi bakalim cevaplari alalim....
  5. Aşk Sessiz Sevgi Dilsizdir ..

Aşk Sessiz Sevgi Dilsizdir ..

Bir adam anlatıyor ve bir avukat dinliyor: Karımı 1998'in sonbaharında kaybettim...Yedi senelik evliliğimizin iki senesini kanser tedavisi için hastanelerde geçirmiştik. Karım , her evlilik yıldönümümüzde ikimizin fotoğrafını çerçeveler, "Bunlar bizim hayatımızın gölgeleri" derdi.. Öldüğünde,yedi tane resmimiz vardı.97'in bir gecesinde onu aldattım.Oysa ona sürekli onu ne kadar çok...

Sayfayı Paylaş