gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Sağlığınız İçin Kış Ayların da Bu İçecekleri Tüketin!

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

kış aylarında nasıl beslenmeli, kış aylarında ne içmeli, kış aylarında sağlıklı içecekler Kış aylarında bağışıklık sistemi zayıflar ve özellikle gribal enfeksiyonlara karşı dayanıksız olur. Kışın bağışıklık sistemini güçlendirici, soğuk algınlıklarına iyi gelen bir takım içecekleri bol bol tüketmeniz sizin sağlığınız açısından çok faydalı olacaktır. peki kışın hangi içecekleri içmeli?

icecek.png

Sağlığınız İçin Kış Ayların da Bu İçecekleri Tüketin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kışın da renkli bahçeler için...

Kışın da renkli bahçeler için...

Bahçenizi seviyor ve her mevsim renkli görmek istiyorsanız yapmanız gereken bazı uygulamalar var.Bakalım nelermiş.. Havalar soğudu diye bahçenizden ümidi kesmeye gerek yok! Kışın da renkleriyle bahçenizi canlandıracak çiçekler var... Kışın bahçenizi göz alıcı hale getirebilecek çiçekler; mevsimlik çuha çiçeği hercai menekşe ve siklamendir. Çuha çiçeği ve siklamen yarı gölgede yetişir...
  2. Kış aylarında iyi hissetmek için

Kış aylarında iyi hissetmek için

Kış aylarında enerjinizin sıcak olması için.. Yağmur yağdığı hava soğuk olduğu zaman bir çoğumuzun nedense içi kararır..işte bu öneriler tam bize göre (: İp atlayın: Sadece çocukların ip atladığını düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. En etkili kardiyo çalışmalarından biri ip atlamaktır. Eski çamaşır iplerinizden birini alın ve ip atlayın. Düz bir zeminde yarım saat ip atlayarak 350 kalori...
  3. Kış aylarında gardrop da bulunması gerekenler

Kış aylarında gardrop da bulunması gerekenler

dantelli elbiseler gardropta olması gerekenler Yeni Sezon Şık Hırka Modelleri,2011 hırka, tunik modelleri Bir gardropta neler olmalı hele birde kış ayıysa kazagı, hırkası, kabanı, monto, birde bu kervana kışlık çorapları atkısı kaşkolu eldiveni eklenir, ayrı bir yerde çizmeleri vs. bunları sizler için tek bir başlık altında topladım.. Buyrun kış ayı ve kıyafetlerimiz;...
  4. Kış Ayları Geliyor Cilt Sağlığını Korumalıyız....

Kış Ayları Geliyor Cilt Sağlığını Korumalıyız....

Cilt Sağlığını Korumak İçin Öneriler Cİlt Sağlığımızı Nasıl Korumalıyız Kış kapıda cildimiz soğuktan daha da yıpranacak onun için kış için tedbirimizi almamız gerekir...Cildimize gereken önemi vermeli ve önerileri dikkate alarak cildimizi korumaya almalıyız....Peki neler yapmalı nasıl cildimizi korumalıyız... Kış Aylarında Cilt Sağlığını Korumak İçin Altın Öneriler... Kış mevsiminin...
  5. Ramazanda Susamamanız İçin Bu İçeceği Mutlaka Tüketin! (Denenmiştir)

Ramazanda Susamamanız İçin Bu İçeceği Mutlaka Tüketin! (Denenmiştir)

ramazanda susamamak için, oruçluyken susamamak için, yeşil ayran Sevgili melekler, geçen senelerde hangi programda izlemiştim hatırlamıyorum. Ramazan ayında susuzluğa karşı bir ayran tarifi verilmişti. Bu ayranı evde yaptım, içtik ve inanır mısınız ağustos ayına denk gelen Ramazan günlerinde dışarıda vakit geçirmemize rağmen hiç susuzluk hissetmemiştik. Aklıma gelmişken, özellikle çalışan...

Sayfayı Paylaş