gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sağlık Bakanı Recep Akdağ Nasıl Zayıfladı?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sağlık bakanı recep akdağ nasıl zayıfladı kaç kilo verdi diyeti beslenme şekli resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Sağlıklı yaşamanın ilk şartı düzenli ve doğru beslenme melekler :) Bunun sonucunda da zaten insanda fazla kilo falan kalmıyor.Bakın obezitenin yaygın olduğu ve ülkemizde de gitgide yaygınlaştığı şu dönemde Sağlık Bakanımız Recep Akdağ mevkisine de uygun olacak şekilde tam 8 kg vererek halka da örnek olmuş,ne güzel :) Bakalım sayın Akdağ zayıflama ipuçlarını verirken neler tavsiye ediyor;

“Özel bir diyet uygulamıyorum. Az yiyorum, ara öğünlerde salata ya da yoğurt yiyorum,meyve suyu bile içmiyorum. Su, soda ya da şekersiz ıhlamur içiyorum. Çünkü fazla kilolarımı vermem lazım. 6 kilo fazlam var. En kısa zamanda vereceğime inanıyorum.Ara öğün, bazı günlerde beşe çıkıyor. Vakitsizlikten her zaman ara öğün yiyemiyorum. Bizim yaşam biçimimizi vatandaş örnek almamalı. Günlük mesaimiz 14 saati buluyor. Normal çalışma hayatında 8 saat mesai yapan birisi için bu çok daha kolay.Yavaş yiyeceksiniz, iyice çiğneyerek bitireceksiniz, acıkmadan sofraya oturmayacaksınız, iş olsun diye yemeyeceksiniz, tok kalkmayacaksınız,midenizi doldurmayacaksınız, midenizin üçte birini dolduracaksınız, üçte birine su koyacaksınız, kalan üçte biri boş bırakacaksınız. Yavaş yiyince bir süre sonra doygunluk hissi oluşuyor. Bir de televizyon karşısında yiyecek içecek tüketilmeyecek.''

Sayın Akdağ'ın bu örnek davranışı takdire şayan melekler :) Sağlıksız beslenmenin günden güne yaygınlaştığı ülkemiz henüz dünyanın en yağlı ülkeleri arasında yer almıyor ama böyle giderse olacağı da o!...

Sağlık Bakanı Recep Akdağ Nasıl Zayıfladı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sağlık Bakanı Recep Akdağ hacca gitti

Sağlık Bakanı Recep Akdağ hacca gitti

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Suudi Arabistan'a gitti. Akdağ, "gitmişken" hac görevini de yerine getirecek. Bakan Akdağ, Türk Hava Yollarına (THY) ait tarifeli uçakla saat 19.05'te Suudi Arabistan'a hareketinden önce Atatürk Havalimanı'nda yaptığı açıklamada, Suudi Arabistan Sağlık Bakanı ile hacdaki sağlık hizmetleri konusunda iki ülkede de karşılıklı görüşmeler yaptıklarını...
  2. Recep Akdağ diyeti Nasıl zayıfladı ?

Recep Akdağ diyeti Nasıl zayıfladı ?

Kızlar tv de görmüştüm Bakan Recep Akdağ 8-10 kilo kadar verebilmiş. Acaba Bakanımızın diyet listesi ve ne yediği tarafınızdan biliniyor mu ? Yada belki bir yerlerde görmüşsünüzdür benimle paylaşırmısınız. Az dombiliyyimde :D:D:D
  3. Recep Akdağ Kimdir?

Recep Akdağ Kimdir?

recep akdağ sağlık bakanı 2011 kimdir hayatı biyografisi çalışmaları resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Bu yıl ki kabinede sağlık bakanı olarak yer bulan Recep Akdağ'ın hayatıyla ilgili bilgilerimiz şöyle melekler ; 60. Hükümet Sağlık Bakanı, AKP Erzurum milletvekillerindendir. 1960 Erzurum doğumludur. Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi'ni bitirmiştir. Atatürk Üniversitesi...
  4. nasıl zayıfladım

nasıl zayıfladım

merhaba arkadaşlaar 80kilo bi bayandım herkes dalga geçerdi.gittiğim yerlerde arkadaşlarım önüme 2 tabak koyardı hep benimle dalga geçerlerdi. çok üzülürdüm ama nafile kilo veremezdim.ama böyle yapmaları çok iyi oldu.neden mi çünkü şuan 55kiloyum. 1sene içinde bu kiloya geldim.sizinle deneyimimi paylaşmak istedim. öncelikle iradeli olmalıyız.ve bir karar vermeliyiz. akşamları kendimize bir...
  5. Berna Laçin Nasıl Zayıfladı ?

Berna Laçin Nasıl Zayıfladı ?

Bu konu; berna laçin diyeti hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, kadınların korkulu rüyası fazla klilolar, onları her türlü yollara başvurmaya itiyor zaman zaman. Ekranlardan sevilen ünlülerin zayıflama sırları da bunların arasında. Son zamanlarda kilo veren ünlü isimlerden biri de Berna Laçin. Berna Laçin uyguladığı diyetle 6 ayda sağlıklı bir şekilde 8 kilo vermiş. Nasıl mı ?...

Sayfayı Paylaş