gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

Sağlık kurumları işletmeciliği okuyanlar BURAYA!!(aöf)

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

Slm melekler bende aöf mağdurlarındanım 2.sınıf öğrencisiyim 4 dersim var hala veremedim:(finansal yönetim maliyet yönetimi istatistik inkilap:)geçen sene kürtajdı vs derken kaldı bu sene doğumdu çocuktu vize ve sınavlara bile giremedim:(:(büte giricem ama umutsuzum 72 almam lazım acaba çıkmş sınav sorularını ezberlesem ne olur kiii:)geçer miyim dersiniz??siz kaçıncı sınıftasınız sınavlarınz nasıl paylaşalm yardımımız dokunur belkim:)

Sağlık kurumları işletmeciliği okuyanlar BURAYA!!(aöf) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nasıl bilirsiniz boğa burcunu ve sağlığını işte buradan bilin

Nasıl bilirsiniz boğa burcunu ve sağlığını işte buradan bilin

Boğa burcu ense ve boğaz bölgesini yönetir. Bu nedenle Boğalar soğuk algınlığı ve anjine çabuk yakalanırlar. Boğa insanları çok troid sağladıklarından çabuk kilo alırlar. Şişmanlık onlar için bir sorun olabilir. Boğa burcu Yükselen kişilerin fiziksel yapıları: Bu burcun belirgin özellikleri kısa boy, tombul yüz, şişkin gözler, kalın boyun, büyük burun ve ağız, esmer ten, geniş omuzlar, koyu...
  2. Çalışmıyorum Sağlık güvencem olsun diyenler buraya

Çalışmıyorum Sağlık güvencem olsun diyenler buraya

sağlık güvencem yok sağlık güvencem var mı varmı saglık varmı nasıl olur Arkadaşlar bu çok önemli bir konu. Sizide bilgilendirmek istedim. Diyelimki herhangi bir işyerinden sigortalı değilseniz, sağlık güvencesine kavuşmak istiyorsunuz. Ozaman sizin iki alternatifiniz var. --Birincisi, bulunduğunuz ildeki SGK müdürlüğüne başvurarak her ay en yüksek sağlık primi olan 166,32 TL ödemek....
  3. 2012 Sağlık Sözleri Burada Melekler

2012 Sağlık Sözleri Burada Melekler

2012 Sağlık Sözleri 2012 Sağlık ile ilgili sözler 2012 Sağlık üzerine sözler Sağlık hakkında sözler 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Sağlık kaybedilince değeri anlaşılırmış melekler, tıpklı sevdiklerimiz gibi :D:D Hazır damardan sözler etmeye başlamışken devamını getirelim diyoruz ve 2012 sağlık sözleri yayınlıyoruz. Bu sözleri ister facenize koyun, ister msn iletinize, belki de...
  4. Cumhuriyetin ilk yıllarındaki sağlık kurumları nelerdir hangileridir ?

Cumhuriyetin ilk yıllarındaki sağlık kurumları nelerdir hangileridir ?

Cumhuriyetin ilk yıllarında kurulan sağlık kurumları hangileridir kızlar bununla ilgili elimizde bir bilgi var mı acaba ?
  5. Aöf buraya ....

Aöf buraya ....

Aöf ile ilgili paylaşımlarımızı buradan yapalım....

Sayfayı Paylaş