gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sağlık meslek lisesi hemşire mezunuyum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sağlık meslek lisesi hemşire mezunuyum anestezi teknkrlği okumk istyrm n yapmlym

sağlık meslek lisesi hemşire mezunuyum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hemşire

hemşire

Kadın hastabakıcı görmek maiyetinde olanlara şefkat ve merhamet göstermeye, Hastanın hemşire görmesi iyileşmesine, Erkek hastabakıcı insana zor zamanda lazım olan dost ve yanrdımcıya delalet eder. (Kızkardeş için Bakınız; Kardeş.)Büyük bir sorununuzu çözebilmeniz için, başkalarının yardımına ve tavsiyelerine ihtiyacınız olacagına isarettir. Büyük bir sorununuzu aşabilmek için başkalarının...
  2. Meze

Meze

Yanında alkol yok ise iyidir.
  3. Meslek lisesi yerleştirme e kayıt sonuçları 2012

Meslek lisesi yerleştirme e kayıt sonuçları 2012

Meslek lisesine yerleştirme sonuçları ne zaman saat kaçta açılacak arkadaşlarım. Bu hususta yardımcı olmanızı rica ediyorum. Yerleştirme sınavına girdim ama sonuçları hangi tarihte nereden öğrenebilirim.
  4. Meslek lisesi çıkışlı biri öğretmen olabilirmi

Meslek lisesi çıkışlı biri öğretmen olabilirmi

Kardeşim meslek lisesinden mezun oluyor.Üniversite için Tarih bölümünü istiyor.Mümkün mü?Oraya girebilir mi ?
  5. sağlık meslek lisesini 4 yıl okuyuncamı hemşire olunuyor ?

sağlık meslek lisesini 4 yıl okuyuncamı hemşire olunuyor ?

ben sağlık meslek lisesinde okumak istiyorum ama ordanda doktor olarak atanılmadığını duydum ve şöylede bişey varmış 4 yıl daha fazla okuyarak hemşire olunuyormuş okumassak hemşire yardımcısı bir bilginiz varsa lütfen yardımcı olurmusunuz? (teşekkürler) :)

Sayfayı Paylaş