gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sağlık Raporu Nasıl Alınabilir?

Konu, 'Pratik Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sağlık raporu nasıl alınır 2011 sağlık raporu nereden alınır 2011 iş için nereden işe giriş için nerden sağlık raporu, nedir, nasıl alınır, prosedür, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Hastalık durumumuzda işyerimize ya da okulumuza götürdüğümüz ,sağlık kuruluşlarından aldığımız izin belgelerine sağlık raporu denir.

Sağlık raporu,sağlık durumu kötü olan kişilere bir sağlık kuruluşu tarafından verilir. İşten yada yapması gereken işten uzak durması için verilen bir belgedir. Sağlık raporu doktor tarafından yapılacak olan muayenenin ardından verilir. Bu rapor sadece insanın adına yazılır. Sağlık raporu alabilmek için önce muayene olmanız gerekir.

Muayeneden sonra doktor sağlık durumunun çalışmaya elverişsiz olduğuna kanaat getirirse sağlık raporu yazılır. Sağlık ocaklarından ve hastanelerden sağlık raporunu alabilirsiniz.

Sağlık raporu alacak kişi önce alacağı raporu nerede kullanacığını ve kullanılacak olan okul yada şirket ne tarz bir rapor kabul ettiğini bilmesi gerekir. Türkiye'de özel polikilinikler, sağlık ocakları, hastaneler sağlık raporunu veren yerlerdir.

Sağlık Raporu Nasıl Alınabilir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mankenlerden sağlık raporu istenebilecek

Mankenlerden sağlık raporu istenebilecek

Görkemli bir açılışla başlayan Londra Moda Haftası'nda, sıfır beden tartışması yine gündeme oturdu. Geçen yıl yapılan ateşli tartışmaların ardından konuyla ilgili soruşturma başlatan İngiltere Moda Konseyi'nin, mankenlerin ağırlığına alt sınır koymanın doğru olmayacağını, bunun yerine yeme bozuklukları konusunda uzman bir hastaneden sağlık raporu istenmesinin düşünüldüğünü açıkladı....
  2. Yeterli kalsiyum nasıl alınabilir?

Yeterli kalsiyum nasıl alınabilir?

kalsiyum nasıl alınır hamilelikte kalsiyum ne zaman alınmalı Vücudun tek kalsiyum kaynağı besinlerdir. Yapılan araştırmalar kalsiyum düzeylerinin toplumların beslenme alışkanlıkları ile yakından ilgili olduğunu gösteriyor. Özellikle gelişmiş toplumlarda kalsiyum eksikliği önemli bir sorun olarak karşımıza çıkıyor. Sanılanın aksine kalsiyum sadece sütte bulunmuyor. Pek çok sebze de önemli...
  3. Sorum; Sağlık Raporu....

Sorum; Sağlık Raporu....

Slm kızlar .Geçenlerde sağlık raporu aldım.tam 9 gün.Müdürümde sağolsun kuruma bildirmemiş.yani kafadan izin kullandım.Ama daha sonra bu sağlık raporu aldığım için galiba adıma belli bi miktar para yatıyormuş.ben bu konuda hiçbişi bilmiyorum.Olay nasıl işliyor?Hastaneden bi şekilde senin hbrin olur dediler.Hiçbiyerden hbr gelmedi.nette de çok araştırmadım acıkcası.olay o şekilde kaldı.Zaten...
  4. sağlık raporu için para veriliyormu?

sağlık raporu için para veriliyormu?

Acilen sağlık raporu çıkarmam lazım ama şu sıralar hayli parasızım.Sağlık raporu için acaba para istiyorlarmı?İnş istemiyorlardır yoksa yandım ..:S
  5. SGK Sağlık Rapor Parası Nasıl Hesaplanır?

SGK Sağlık Rapor Parası Nasıl Hesaplanır?

rapor parası hesaplama, rapor parası nasıl hesaplanır, sgk rapor parası hesaplama Sağlık sorunları nedeni ile işyerinden alınan izin süresince sağlık raporu parası nasıl hesaplanır bilgilerini sizler için paylaşıyoruz. Birçok çalışan sigortalıyı yakından ilgilendiren konunun detayları sizlerle.. Sağlık nedenlerinden dolayı alınan raporun süresi içerisinde işveren çalışanın bordrosuna ücret...

Sayfayı Paylaş