gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sağlıklı Diyet Nasıl Olur

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sağlıklı Diyet Nasıl Olur ? Arkadaşlar yaz geliyor kış boyu kilo aldım 5 kilo vermem lazım diyet yapacağım ama sağlıklı bir diyet yapmak istiyorum bana ne önerirsiniz?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sağlıklı Diyet Nasıl Olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diyetinizde Nasıl Başarılı Olursunuz?

Diyetinizde Nasıl Başarılı Olursunuz?

Diyetinizde Nasıl Başarılı Olursunuz? Eğer siz de geçici diyet müptelalarından, öğün atlayıcılardan veya atıştırma meraklılarındansanız muhtemelen kilolarınızla da başınız ciddi olarak derttedir. Böyle belli başlı kötü beslenme alışkanlıkları olan kişiler ne yazık ki, her gün yeni bir başarısız diyete başlayıp umutsuz yolculuklarına devam ediyorlar. HER GÜN 33 MİLYON KİŞİ DİYETE BAŞLIYOR...
  2. Sağlıklı Kilo Alma Diyeti

Sağlıklı Kilo Alma Diyeti

Sağlıklı Kilo Alma Diyeti istiyorum lütfen bana da kilo almak için önerilerde bulunun kızlar.
  3. Sağlıklı Diyet Nasıl Yapılır ?

Sağlıklı Diyet Nasıl Yapılır ?

sağlıklı diyet nasıl olur sağlıklı diyet nasıl yapılır Diyet hayatımız boyunca en kaz birkaç kez başvurduğumuz bir olay melekler :) Yalnıuz uzmanlar diyet konusunda bazı uyarılarda bulunuyorlar. Bakın bu uyarılardan biri şöyle; Uzmanlar diyet konusunda yaptıkları açıklamalarda bir diyetisyenin kontrolüyle bilinçli olarak kilo verilmesi gerektiğinin altını çiziyorlar. Tek tip diyetlere...
  4. Sağlıklı Kilo Verdiren Diyet

Sağlıklı Kilo Verdiren Diyet

Sağlıklı Kilo Verdiren Diyet istiyorum yaz geliyor kilo vermem lazım ama sağlıklı vermek istiyorum.
  5. Limonata Diyetiyle Zayıflama Ve Arınma Nasıl Olur...

Limonata Diyetiyle Zayıflama Ve Arınma Nasıl Olur...

Limonata Diyeti Limonata Diyeti İle Zayıflama Hem zayıflamak hem bedeninizi arındırmak istiyorsanız size limonata diyetini tavsiye ediyorum. Vücudunuzdaki toksinleri atmak istiyorsanız,bugün size limonata diyetinden bahsedeceğiz.Tabi herşeyde olduğu gibi doktorumuza danışmadan da hareket etmeyelim... Limonata diyeti yapmaktaki asıl amaç, vücudunuzdaki toksinleri yok etmek,...

Sayfayı Paylaş