gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sağlıklı Diyet Nasıl Yapılır ?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sağlıklı diyet nasıl olur sağlıklı diyet nasıl yapılır

Diyet hayatımız boyunca en kaz birkaç kez başvurduğumuz bir olay melekler :) Yalnıuz uzmanlar diyet konusunda bazı uyarılarda bulunuyorlar. Bakın bu uyarılardan biri şöyle;

Uzmanlar diyet konusunda yaptıkları açıklamalarda bir diyetisyenin kontrolüyle bilinçli olarak kilo verilmesi gerektiğinin altını çiziyorlar. Tek tip diyetlere ise kesinlikle itibar etmemek gerekiyor Aslında “kişiye özel” diyet çok doğru bir kavram. Çünkü her bedenin alması gereken protein, vitaminler ve karbonhidrat farklıdır.

Çok önemli bir nokta var ki kilo verirken acele etmemek. Yani kısa sürede kilo vermeye heveslenmeyin.

Sağlıklı Diyet Nasıl Yapılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şeker Diyeti nasıl yapılır

Şeker Diyeti nasıl yapılır

Şeker Diyeti SABAH 1 su bardağı şekersiz çay 2 kibrit kutusu beyaz peynir Salatalık domates 2 dilim kepekli ekmek ARA ÖĞÜN 1 su bardağı ayran 2-3 adet kepekli bisküvi 1 porsiyon meyve ÖĞLE 3 köfte kadar kadar et (100 gram) veya 1 porsiyon kuru baklagil yemeği 1 porsiyon sebze yemeği Salata 1 kase yoğurt 2 dilim kepekli ekmek İKİNDİ 1 dilim kepekli ekmek 1 dilim beyaz peynir...
  2. İsveç diyeti nasıl yapılır

İsveç diyeti nasıl yapılır

İsveç diyeti İsveç diyeti Hedef: Haftada ortalama 2-3 kilo. Günlük kalori: 500 Kcal Oldukça düşük kalorili olan bu diyette belirtilenin dışında çay, kahve ya da meşrubat içmeyin. Not: İsveç diyetinde aynı gün içinde öğle ve akşam yemeklerinin yerlerini değiştirebilirsiniz. Genel bir diyet/zayıflama programı olarak diyetisyenler tarafından tercih edilmeyen bu düşük kalorili diyet...
  3. Sağlıklı Alışveriş Nasıl Yapılır

Sağlıklı Alışveriş Nasıl Yapılır

alışveriş Biz bayanlar için büyük bir tutkudur alışveriş. Bazen kendimizi kaybedercesine alışveriş yaparız fakat sonrasında bazen büyük mutsuzluk yaşayabiliyorlar. Kıyafetlerin bedenlerine uymaması, gereksiz yere alınan kıyafetler ve boşa giden harcamalar bu mutsuzluğun en büyük sebepleri oluveriyor. Peki buna bir önlem alıp, sonradan pişmanlık duymayacağınız keyifli saatler yaşayabilmek için...
  4. Sağlıklı Diyet Nasıl Olur

Sağlıklı Diyet Nasıl Olur

Sağlıklı Diyet Nasıl Olur ? Arkadaşlar yaz geliyor kış boyu kilo aldım 5 kilo vermem lazım diyet yapacağım ama sağlıklı bir diyet yapmak istiyorum bana ne önerirsiniz?
  5. Dukan Diyeti Nasıl Yapılır...

Dukan Diyeti Nasıl Yapılır...

Dukan Diyeti Nedir? Dukan Diyeti Nasıl Yapılır? Dukan Diyeti hakkında bilgi almak isteyen meleklerimiz neymiş nasıl yapılırmış bakalım hep beraber....Hadi bakalım melişler dukan diyetiyle aşama aşama zayıflayın ....2 Günde 3 kilo verdiren diyeti de sizlerle paylaşmak istiyorum... DUKAN DİYETİNİN 4 AŞAMASI = 1.ADIM ( Attack = ATAK ): Diyetin il 10 günü protein bakımından yüksek olan et...

Sayfayı Paylaş