gebe
  1. CeReN87

CeReN87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0

Sağlıklı Zayıflamada Devrimm....

Konu, 'Nasıl Zayıflarım ?' kısmında CeReN87 tarafından paylaşıldı.

Sitemizde reklam yapmak yasaktır...

EDIT BY TİTAN...

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    bitanem süpersin olmuş olmuş tebrik ediyorum seni ama bu konu bana uygun değel ben zayıfım kilo vermek gibi bi derdim yok o ayrı hahaha

3. CeReN87

CeReN87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    ayy bebegım bızım yok ama kılo problemı yasayan bı cok arkadasımız var bılıon onlara yardımcı olmak adına yazdım korkmalarına gerek yok kontrollu kullandıkları surece...:)

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

hehehe tşkLer ceroş =))

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

6. CeReN87

CeReN87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    ne demek bebişim yhaaa:D:D

Sağlıklı Zayıflamada Devrimm.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sağlıklı zayıflamanın temel noktaları

Sağlıklı zayıflamanın temel noktaları

Taylan Kümeli Zayıf olmak ve bu uğurda çeşitli yolları denemek yaygın bir hal almışken, tek gerçek, kişisel ihtiyaçlara uygun, yeterli ve dengeli mönülerle hayat şekli haline getirmemiz gereken beslenme alışkanlıklarını unutmamak, kilo vermek kadar kilo kontrolünde de dikkatli olmaktır. Kişiler kilo verebilir ancak önemli olan bunun sağlıklı ve geri dönüşü olmayan bir süreçte oluşmasıdır....
  2. balık tutmada devrimm

balık tutmada devrimm

amcam astı kendini tutabilene ask olsunn :laugh: :laugh: :laugh:
  3. Kısırlıkta Devrimmm! Çare bulundu!

Kısırlıkta Devrimmm! Çare bulundu!

kısırlık, nedir, tedavisi, belirtileri nelerdir, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Kök hücreden laboratuvar ortamında sperm geliştirildi. Buluş kanser tedavisi gören veya zayıf sperme sahip olan erkekleri baba olma hayallerine kavuşturacak… Japon bilim adamları, kök hücre yöntemiyle çığır açan bir buluşa imza attı. Testislerden alınan doku örneklerini laboratuvar...
  4. Sağlıklı Zayıflamanın Püf Noktaları

Sağlıklı Zayıflamanın Püf Noktaları

Tez elden zayıflamam lazım ama sağlıklı olsun acaba Sağlıklı Zayıflamanın Püf Noktaları nelerdir
  5. İşte Size Sağlıklı zayıflamanın yolları

İşte Size Sağlıklı zayıflamanın yolları

Sağlıklı Zayıflamanın Püf Noktaları sağlıklı kilo cvermenin püf noktaları Günümüzde kilosundan memnun olmayan bir çok kadın - erkek vardır. Bu kişiler çoğu zaman kilo verirken sağlıklarını düşünmezler ama bu onlara daha sonra misli misli döner. Bundan ola ki biz de bu yazımızda sağlıklı kilo vermenin püf noktalarını konu alıyor ve kilo vermek isteyenleri buraya davet ediyoruz....

Sayfayı Paylaş