gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sağlıksız kırık saçları onarmak

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kırık saçları onarmak saç kırıklarını onarma kırık sac onarımı saclar nasıl onarılır saç kırıkları nasıl onarılır Saçlarınız kırıldı ve siz saçlarınızı hem sağlıklı yapmak hemde kestirmemek istiyorsunuz.İşte size saçınızın uzunluğunu pek kaybetmeden saç kırıklarınızı onarıp saçınızın eski sağlığına kavuşmasını sağlayacak bilgiler:):)
    Saçlarım kırıldı
    Mutlaka bir-iki santim kestirmelisiniz. Bunun dışında özel saç bakım kremleri kırık uçları tamir eder. Saçlarınızın kırılmasını önlemek için çok sıcak kurutmamalı. Ve havluyla nemini alırken dikkatli olmalısınız. Ayrıca saç tokaları da saçları kırıyor.

2. misstatetale

misstatetale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saçlarımı 1 2 cm kestire ketire kısacık kaldılar :(

3. filizzz

filizzz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şu düzleştiriciler yok mu hep onlar yüzünden oluo yinede bilgiler için çok tşk.ler...

4. öslemmm

öslemmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bılgıler ıcın tesekkrlr

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Teşekkürler bilgiler için canım

6. tuqce_17

tuqce_17 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet şu düzleştirciler saçları mahvedio ama onsz da yapamıoruz :S .... teşekkürler paylşım için..

7. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

saç bakımı
    Saçtı kiloydu derken stresten yaşlanacağım allahım kadın olmak ne zor

8. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Kestirmeden çaresi yok gibi görünüyor

9. reyhannn

reyhannn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    offffffffffff benimde 1 2 santim aldırmam gerek daha 2 ay oldu ama gene kırıldı saçlarım:(

10. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

eğer saçınızın düzgün ve sağlıklı uzamasını istiyorsanız en az 1-2 ay da kestirmelisiniz 2 cm kadar. ne kadar sağlıklı oldugunu goreceksiniz. saçlar dipten uzuyor ama sürekli uçlardan kırılıp koparsa, şekilsiz olur ve uzamaz. kaynar suyla yıkamak saçları ypratır ve matlarştırır. saç a aşırı ısı uygulamak her zaman zararldır.
    ıslakken saçları tarakamk: banyoda özellikle, saçları çok fazla kırıyor. aslında saçlarınızı çok dikkatli taramanızı öneririm ben şahsen kendim :)
    benim saçlarım kıvırcık, ve çok seyrek dişli bir tarakla tarıyorum ya da parmaklarımla açıyorum dikkatlice. zaten tarandıgı zaman tel tel ayrılıp elektrklendigini kabardıgını cok iyi bilirsnz ;)
    saçlarınızı kurutma makinesiyle kurutmayın,(ya da illa ısı uykuluyorsanız mutlaka nemlendirici, koruyucu vs herhangi bişi sürün, yoksa güzelim saçlarınızın yanık yanık olmaması işten değil) evet çok zararlı olabilir üşütme hasta olma konusunda. kışın saçlarınızın nemini aldıktan sonra, elektrkli bir ısıtıcının klimanın vb. onunde çok yaşlaşmadan fakat başınızı üşütmeden oturun. kendi kendine kurusun. saçınızın kendi kendine buklelendiğini görünce bana hak vericeksiniz ;))))

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    tel tokalar feci derecede kırıyorrr
    düzleştiricilerdeee
    kurutma makinasıyla cok sıcak kurutuyordum artık orta derecede yapıcam :S

12. ceyda28

ceyda28 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için tşkler

13. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ben kurutma makinası kullanmıyorum kendi kendine kuruyor..Ve saçlarımı her ay uçlarından azıcık kesiyorum asla kuaföre gitmem kendim keserim o zaman daha hızlı uzuyor hem daha sağlıklı oluyor..

sağlıksız kırık saçları onarmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Onarmak

Onarmak

Rüyada bir yeri onardigini görmek, yeni bir ise baslayacagina ve o iste basarili olacagina delalet eder.Rüyada birşeyi onardığını görmek; borç ödemeye ve sorunlardan kurtulmaya işarettir.
  2. Saç kırıkları tarihe karışıyor

Saç kırıkları tarihe karışıyor

saç kırıklarını kesmek İnce saç yapısına sahip bayanlar artık istedikleri kadar uzun, gür ve sağlıklı bir şekilde saçlarını uzatabiliyorlar. Sıradan makaslar ve usturayla kesilen saçların problemleri artık sorun olmaktan çıkıyor. İnce saç yapısına sahip bayanlar artık istedikleri kadar uzun, gür ve sağlıklı bir şekilde saçlarını uzatabiliyorlar. Sıradan makaslar ve usturayla kesilen...
  3. yıpranmış saçı onarmak

yıpranmış saçı onarmak

en iyi saç onarıcı yıpranmış saçınızı onarmanın tek yolu saç kremleridir bunu uzmanlar söylüyor ben bilmiyorum :D:D ama mantıken düşünürsek doğru söylüyorlar:) Saç kremi sanıldığı gibi saçlara zarar vermez, kepek yapmaz! Aksine her yıkamada, şampuan sonrası uygulanan krem, saçı besler ve kalitesini artırır..... Yanlış: 'İkisi bir arada' şampuan kullanıyorum, o nedenle saç kremi kullanmama...
  4. Saç kırıklarını önlemek

Saç kırıklarını önlemek

saç kırıklarını önlemek için saç kırıklarını önlemek kırıkları kırıkları için Saçlarımızın kırılmaması için evde uygulayabileceğimiz yöntemler:) SICAK YAĞ BAKIMI Kurumuş ve yıpranmış saçları canlandırmanın en iyi yöntemi zeytinyağ tavsiyesidr.Eğer saçlarınızı beslemek ve parlaklık vermesini istiyorsanız 2 çorba kaşığı zeytin yağını ısıtmanız ve yavaş yavaş saç derinize yedirmeniz yeterli...
  5. saçlarımdaki fazla kırıklar

saçlarımdaki fazla kırıklar

mrb arkadaşlar ben 14 yaşındayım ve saçlarım kıvırcık olduğundan dolayı düzleştiricii yapıordum ama tabi sonrasında pişman oldum çünkü saçlarım kırılmaya başladı kuaföre gittiğim zaman saçımdaki kırıkları aldırmak istedim fakat saçımı çok keseceklerinden korktum herhangi bir bakımla giderilmesi mümkün mü veya kuaförde çok kesilmeden alınması mümkünmü :grev::grev:bidaha kesinliikle saçımı...

Sayfayı Paylaş