gebe
  1. cücük

cücük Forum Okuru

Sagliniz icin ne kadar sükür ediyorsunuz?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında cücük tarafından paylaşıldı.

sagligimiz nasil korumaliyiz, şükretmek Az önce TV de zapping yapiyordum, bi haberde takildim kaldim.

Düsünün sabah arabanizla yada otobüsle ise gidiyorsunuz, karsi tarafin bir dikkatsizligi yada hatasi kazaya yol aciyor.
    Sonra kendiniizi hastanede buluyorsunuz. Vucudunuzda ya önemli organlariniz yada yillarca sürecek tedavi hastaliklarla uyaniyorsunuz.
    Hayatiniz aniden deyisiyor öyle deyilmi... Sagliginiz elden gitmis. Söyle düsününce saglimiz elimizdeyken ne kadar sükür ediyoruz Allaha?

Ben kendi adima konusayim, cok cok nadir. Aslinda elimiz tutuyor, rahat nefes ala biliyoruz, istedigimiz zaman istedigimiz seyleri elimize ala biliyoruz. Istedigim an istedigim yere kalkip gide biliyoruz.

Ya Rabbim bugüne kadar az sükür ettimsede, suan sana binlerce kez sükür ediyorum. Beni her daim saglikli kil, vucudumdaki her hücre icin sana binlerce kez sükür ediyorum Allahim. elhamdülillah, elhamdülillah, elhamdülillah

Amin

PİNKİ bunu beğendi.
  2. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    insanin aklina gelmiyor, sükür etmek.... basi dara gelince ama o zaman dua etmek geliyor akla... haklisin

Sagliniz icin ne kadar sükür ediyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. insanın değeri ne kadar ediyor?

insanın değeri ne kadar ediyor?

insan değeri ile ilgili yazılar Bir kimyagerin araştırmalarına göre insanın değeri komik denecek kadar düşük olup âdeta sudan ucuzdur. Çünkü vücudumuzda yedi kalıp sabun üretebilecek kadar yağ, orta boy bir çivi yapacak kadar demir, ancak bir kahve fincanını dolduracak kadar şeker, küçük bir tavuk kümesini boyayacak kadar kireç, iki bin kibriti yakacak, ya da ufak bir topun atımına yetecek...
  2. bebek yapmak için ne kadar vaktim kaldı?

bebek yapmak için ne kadar vaktim kaldı?

43 yaşında hamilelik 43 yaşında gebelik hamile yaş hamilelik doçdrözkan öztürk Günümüz kadını çeşitli nedenlerle anneliği 40 lı yaşlara kadar erteliyor.Ancak bu rötar gebelik şansını ciddi olarak azaltıyor.Çünkü kadınlarda yumurta sayısının azalmasıyla birlikte 30 lu yaşlarda doğurganlık oranı düşüyor...İşte anne olmayı düşünenlere önemli ayrıntılar....... Günümüz kadını artık geç doğum...
  3. Fartural Tablet Ne kadar Sürede etki ediyor

Fartural Tablet Ne kadar Sürede etki ediyor

Adet düzensizliğinden dolayı fartural tablet kullandım kızlar. Fartural adet sökücü kullanmama rağmen iki gün geçti ilacımda bitti ama yine olamadım. İkincisini kullanacağım sormak istiyorum. bU FARTURAL NE KADAR SÜREDE ETKİ EDİYOR. bİLGİSİ OLAN VEYA KULLANAN ARKADAŞLARIM BANA YARDIMCI OLABİLİR Mİ LÜTFEN.
  4. Bronzlaşmak İçin Solaryumda Ne Kadar Durmak Gerekir?

Bronzlaşmak İçin Solaryumda Ne Kadar Durmak Gerekir?

solaryumda ne kadar kalınmalı solaryumda kaç seansta solaryumda kaç seansta solaryumda kızarma ile ilgili bilgiler burada melekler. Yaz aylarında ki güneşli sıcak günler geride kaldı melekler :) Yaz güneşinde bronzlaşmak ve güneşin tadını çıkarmak için yaz aylarını beklememiz gerekiyor ama sadece bronzlaşmak için yazı beklemenize gerek yok. Bunun için solaryum salonlarını tercih edebilirsiniz....
  5. Parlak Saçlar İçin Ünlüler Neler Tavsiye Ediyor?

Parlak Saçlar İçin Ünlüler Neler Tavsiye Ediyor?

Bu sayfa; Parlak Saçlar İçin Ünlüler Neler Tavsiye Ediyor konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sağlıklı ve bakımlı saçlar her zaman pırıl pırıldır. Kameralar karşısındaki ünlülerin saçları da her zaman parlaktır. A'dan z'ye tüm bakımlarına dikkat eden ünlüler elbetteki işinin ehli güzellik uzmanlarıyla çalışmaktadırlar. Doğal olarak da her türlü bakımı saçlar dahil...

Sayfayı Paylaş