gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Sagopa Kajmer - Dünya Kerhanesi

Konu, 'Şarkı Sözleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

sagopa kajmer dünya karhanesi sagopa kajmer dünya karhanesi video antalya kerhanesi antalya keranesi sözleri Süper bir müzik harika sözler bitiyorum bu şarkıya :)
    Batimda gun yine sokaklar issiz, sarapkolikler ve para pesinde eli bicaklilar, sabah yumruk konusur, gecelerimde silahin notalari, derinde bir sela sabahlari, gazetelerde olumun ibret etkisi, mafya evreninde yaratilan kahraman adamlar, haracla kazanilan gunahlar, evimin onune dizilen onca sarhosun nagrasi ve polisin etkisizce bos fiilleri, guvenligim mi yoksa benliğim mi idam anlarinda terlemekteki? Kinime yemdi siddetin meyvesi, bizde bunca yikima katila katila siritir olduk, eylemim rapimle fiile donusecektir bilesiniz. Dagdan inme ayilarin temelli cahiliyetine vizeyle karsilik verildi, kondular getirdi betonu, basbakan bir metro yerine dogami geriye ver!... kulturum pic oldu, ozur dilekce ver!...Ben yarindim ancak aldiniz elimden bugunumu. Kimligimden utanir oldum, Turkiye burasi degil, hep sefil bakislar onumun dokuzu psiko bunalim 24 saatte 3`lu cevirir sen-olum-kalim!...Nakarat:
    Dunya keranesinde bakire degilsin, tecavuz edenler var
    Gozlerim de sagnak yagista, kalbim krizin bekcisi olmus
    Yak da ver sigarama derdimi anlatayim, duman olsun bu rapim
    Ben caresiz avare gezerken,gozyaslarim yaslanir oldu.VERSE 2
    Bakislarimda kara ifade,istifade edilemeyen o masumiyetim, yuzunde meymenet goremediginiz liriklerimle bir butun ben, tuter tutun yazar cizer stilo. Sadakatim gomuldu dilime. Sus!...Dedirtmedim. Kus!... Gunahlarin sevabi bulunamaz Yunus. Prangalarda raks ederken aglamakli bakisin oncusu, kisir dongusunde tanidik her bir muhterem ciliz bitki ortusunde,tanidik her bir muhterem ciliz bitki ortusunde. Civarda depremin korkusu ve bilgilerini yokla, fazla soru da sorma zaten halim kalmadi, hasta adami yataga yatirin artik, bin asirlik bekci ulkemin damarlarinda kan birakmadi, bazi bazi bazilarimiz, tepeden izlerken kakilmislari, calinmis hirslari, sessiz yalvarislarini duy gozlerimin, bak hadi!...

2. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Harika sözler O kadar gerçekçi ki
    teşekkürler hayal

Sagopa Kajmer - Dünya Kerhanesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Sagopa Yaşlı Planet

Sagopa Kajmer - Sagopa Yaşlı Planet

RAP 1 Dayanmak en zor eylem. Zor durumlar için ayırdı insan hep bilinmiş bir söylem kenara. Duymak fayda etmez sağıra zaten. Bir kör olsan,yirmi seneni böyle yaşasan. Yirmi birde tanrı gözünü açsa,''-nerdeyim ?'' ve ''-kim bu şahsiyetler ?'' deyip bocalamaz mısın ? Ah bedava sirke sen mi baldan tatlısın ? Haklısın,bireyler bir paçavra çevresinde beleş yanar döner. Kim bu albüme beş kuruş...
  2. Sagopa Kajmer Konser Tarihleri

Sagopa Kajmer Konser Tarihleri

sagopa kajmer konser tarihleri 2010 sagopa konser tarihleri 2010 2011 kajmer 2011 Rap müziğin öncülerinden olan ve bir çok kişiye rap müziği sevdiren asıl adı Yunus Özyavuz olan Sagopa'nın koserleri tüm hızıyla devam ediyor Sagopa Kajmer İstanbul da Sanatçı: Sagopa Kajmer Yer : Başakşehir Spor Kompleksinin Kapalı Spor Salonu Tarih: 25 Nisan 2009 Cumartesi 20:00 Fiyat : 25,00 TL...
  3. Sagopa Kajmer Biyografisi

Sagopa Kajmer Biyografisi

Sagopa Kajmer (d. 1978, Samsun) DJ, prodüktör, turntablist ve rap müzik sanatçısı. Asıl adı Yunus Özyavuz olan Sagopa Kajmer, müzik yaşantısına kişisel meraklarının ardından Samsun'da yerel bir radyoda djlik yaparak başladı. Bu sırada Rapper M.C. (Rapper Mic Check) müstear ismini kullandı. Öğrenim hayatında 1997'de İstanbul Üniversitesi Fars Dili ve Edebiyatı Bölümü'nü kazanması...
  4. sagopa kajmer biyografi

sagopa kajmer biyografi

Yunus Özyavuz 1978 Samsun doğumlu. -İlk olarak Samsun'da yerel radyoda dj'lik yapmaya başladi. -1997 de üniversite okumak için İstanbul'a geldi. "İSTANBUL ÜNVERSİTESİ FARS DİLİ VE EDEBİYATI" -1998 de kendi müzik studyosu KUVVETMİRA'yı kurarak müzik çalışmalarına başladı. -1999 yılında çeşitli sanatçıların yeraldığı ilk türk rap albümü "Yeraltı Operasyonu"albümünde ilk...

Sayfayı Paylaş