Sagopa Kajmer - Dünya Kerhanesi

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Sagopa Kajmer - Dünya Kerhanesi
sagopa kajmer dünya karhanesi sagopa kajmer dünya karhanesi video antalya kerhanesi antalya keranesi sözleri
Süper bir müzik harika sözler bitiyorum bu şarkıya :)

Batimda gun yine sokaklar issiz, sarapkolikler ve para pesinde eli bicaklilar, sabah yumruk konusur, gecelerimde silahin notalari, derinde bir sela sabahlari, gazetelerde olumun ibret etkisi, mafya evreninde yaratilan kahraman adamlar, haracla kazanilan gunahlar, evimin onune dizilen onca sarhosun nagrasi ve polisin etkisizce bos fiilleri, guvenligim mi yoksa benliğim mi idam anlarinda terlemekteki? Kinime yemdi siddetin meyvesi, bizde bunca yikima katila katila siritir olduk, eylemim rapimle fiile donusecektir bilesiniz. Dagdan inme ayilarin temelli cahiliyetine vizeyle karsilik verildi, kondular getirdi betonu, basbakan bir metro yerine dogami geriye ver!... kulturum pic oldu, ozur dilekce ver!...Ben yarindim ancak aldiniz elimden bugunumu. Kimligimden utanir oldum, Turkiye burasi degil, hep sefil bakislar onumun dokuzu psiko bunalim 24 saatte 3`lu cevirir sen-olum-kalim!...Nakarat:
Dunya keranesinde bakire degilsin, tecavuz edenler var
Gozlerim de sagnak yagista, kalbim krizin bekcisi olmus
Yak da ver sigarama derdimi anlatayim, duman olsun bu rapim
Ben caresiz avare gezerken,gozyaslarim yaslanir oldu.VERSE 2
Bakislarimda kara ifade,istifade edilemeyen o masumiyetim, yuzunde meymenet goremediginiz liriklerimle bir butun ben, tuter tutun yazar cizer stilo. Sadakatim gomuldu dilime. Sus!...Dedirtmedim. Kus!... Gunahlarin sevabi bulunamaz Yunus. Prangalarda raks ederken aglamakli bakisin oncusu, kisir dongusunde tanidik her bir muhterem ciliz bitki ortusunde,tanidik her bir muhterem ciliz bitki ortusunde. Civarda depremin korkusu ve bilgilerini yokla, fazla soru da sorma zaten halim kalmadi, hasta adami yataga yatirin artik, bin asirlik bekci ulkemin damarlarinda kan birakmadi, bazi bazi bazilarimiz, tepeden izlerken kakilmislari, calinmis hirslari, sessiz yalvarislarini duy gozlerimin, bak hadi!...

Benzer Diğer Konularımız !

Geri