gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sagopa Kajmer - Gerçekler [Feat. Sirhot]

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[Mic Check]Rapim aldı beni benden vardım gerçeğin doruklarına, yukarıda beni küçümsercesine bakan onca sinsi insan, düşmancasına rapimi bilmeden alay eden subjektifte yok olan, beyni ufalanan antirealist. Savaşın içinde dost arayan karşı taraf oda askeri gibi bocalayan bunca kişi yeah. Poponun kültüründe medyanın şebekleri, rapi aşağılayan kültür acizi oku cümleleri, sözlerinde silah barındıran rapin askeri gerçeği kurşuncasına tetikleyen acemi kuvveti. Aç lirikleriyle gözleri dolduran parayı cukka yapan şoparın komedisi TV kapa bakma. Ben kıçımı yırtarken sen halı üzerinde keyfi dünya seyrinde dilberinle iş üstünde, perspektifin dar potansiyel bende. Attığınız her zar benim elerim. [Nakarat]Yo! Check the mic, ... the like, rap yanında mic check. Rapin affı yok yeryüzünde çaktı şimşek. Parlak geçinen boş düşüncelere sen res çek. Bana bakma her tarafta canlı gerçek. [Sirhot]Yükseldim bulutlardan sana geldim, bana bakma sana yolu gösterdim. Karanlıklar olacak yolu bulacak kadar çok dürüst olacak benim olacak. Yalanlarla karanlık odalarda seni bulacak ölüm kovalayacak. Sonuna kadar yapman gereken doğru tek şey; özür dilemek, önüne beni bilemek. Önün ap açık yolu bularak kaç, sonuna kadar aç gözlerine kor duman alevi saç. Rapin avcısı yerde gölge dansçısı rap inatçısı ardcı depler sonucu ölümün sancısı gibi hayat karanlıklarda yanına gelerek yaralar açacak, çıkıcı etkiler sıkıcı tepkiler bırakacak. (Sagopa yeah!) Sirhot izle bak tahtı kurutacak, beni izle karamsar korkularını gizle, ne öğrendin hayatta paylaş bizle. Düğüm çözücü radikal fikir bölücü, insan ölücü hayatta cehennem görücü.

Sagopa Kajmer - Gerçekler [Feat. Sirhot] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Yagmur Feat Domination

Sagopa Kajmer - Yagmur Feat Domination

DoMiNatioN: Kayboluyor derken sesim hER buluta karışıyor nefesim Hoş olsada yine de denerim Ağlarım her yağmura yağarsın diye beklerim... SaGoPa KaJMeR: Domination... K...K...Sago K... Domination... Rap in Rock.. Love In Hate Hadi Kastır !!! Sesin gökyüzünde kaybolan bir aşktı benim için.. Ve yadigar bi sen..Birde bendim...Hediye kendime.. Ve çabaladım ki yıllar ellerimde... Kulaklarımı...
  2. Sagopa Kajmer - Tek Kanatlı Kuş (feat Mt)

Sagopa Kajmer - Tek Kanatlı Kuş (feat Mt)

Kuvvet aynası Derinlerinde saklı gözlerimde kanlı yaş Sen içinde aklım ölmekte bir telaş İsyan kalbim içimdeki savaş Yavaş yavaş karardı gökyüzüm Dikenlerim mi vardı kimse kalmadı hoş Gözlerimde gece kimse bakmadı loş Ben kayıp şehirlerimde tek kanatlı kuş Uçtuğum ufuklara güneş açmadı MT verse 1: Sende bende döndü dünya her günümü bir işkence Aç gözünü bir riya Yaşarken oynadığın her filmde...
  3. Sagopa Kajmer - Soğuk Küvet (feat Kuvvet Mira)

Sagopa Kajmer - Soğuk Küvet (feat Kuvvet Mira)

Kolera Verse Aksiliğim üstümde sende kelimeler hep farazi, gördüğün kadar arazi, kimse mükemmel değil ki, ne umdun ki benden kadı kızı bile veremli, benim kusurum anca naz, seninki si mesavi Içimin tuzu ayı yoğurdu, anahtarsan nerde kilidin oluğu ? Nahoş hallerinde et ilan kahpe oluşunu, ahmak kişilik sensin, cevizi dişiyle kıran feyksin, her dişi geyikle muhabbette yanar-dönersin. Ben...
  4. Sagopa Kajmer - Sagopa vs. Kolera (feat-kolera)

Sagopa Kajmer - Sagopa vs. Kolera (feat-kolera)

>>>Koleraa Müzakeremiz aheste, taksit iste sanki hediye kambur kambur üstüne yapma etme uyma jeste hepsi nekre düştü cemre tek bir metre dikti yokuşu piyango vuruşu yoruma kapalı darpın dokusu sabit kolera duruşu perde altı insan kokusu getir bir kanaat artık ey huşu modum saptı depara kalktı huzur kaçtı kalbim kutulu kural tanımaz oldu her duruüstüne simler savrulu mars yaşandı rap...
  5. Sagopa Kajmer - Boom (feat Derin Darbe)

Sagopa Kajmer - Boom (feat Derin Darbe)

(Yaovv) Sagopa Kajmer Derin Darbe BAŞLA!!! Yarını olmayan dünlere yazılmış her şiir Ve şair olmuş fikir ki kaleme düşmüş her sözü Hep karanlık anlatıldı şarkılarda gün yüzü Yalpalayan ömürler, aşikar hüzün görüntüsü Yalnızlıkla sevişir oldum, karanlık hep zifir Ve gökyüzünde güneşin doğum sacılarını bekledim Doğmamış güneşti doğacak her ışık hazin seyir ki Hediye olacak her yarın, manevi...

Sayfayı Paylaş