gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sagopa kajmer sagopa kajmer haberleri

Sevgili melekler, ünlü rap şarkıcısı Sagopa Kajmer gözaltına alındı. İddialara göre İngiltere'den sipariş ettiği esrar tohumunu almak için kargo şirketine giden Kajmer, burada paketten şüphelenen görevlilerin polise ihbarda bulunmasının ardından kargosunu beklemeden oradan uzaklaştı.

AHT'den Nihat Uludağ'ın haberinde olayın ardından İstanbul Gümrük Muhafaza Müdürlüğü ekipleri, savcılık talimatıyla operasyon düzenlendiği belirtiliyor. İngiltere'den gelen esrar tohumlarına el koyan ekipler, ünlü rap sanatçısı Sagopa Kajmer'i de Bakırköy'deki evinde yakalayarak gözaltına aldı.

Kajmer'in twitter hesabından ise şu mesajlar paylaşıldı: Gümrük, ithali yasak eşya getirdiğim için beni şu an misafir ediyor birlikte iftar yapıyoruz. Birçok et yiyen çiçek, birçok biber türü tropikal bitki tohumu netten sipariş ettim,başıma bela oldu. Gümrük yasasını okumadan sipriş etmeyin. Siz hakkımda çıkan kötü yazılara aldırış etmeyin. Rahat olun.

Sagopa Kajmer Gözaltına Alındı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Al Birde Burdan Yak

Sagopa Kajmer - Al Birde Burdan Yak

Al birde Burdan Yak, kapasite meselesi bak Perde kapanmış lak lak, başlar az sonra Dedikodu kazanına kepçe olsan kaç yazar? Çatlak seslere alışkın her kulak Beni update edin, Rapi şadettim kulaklara download edin Rapin evi çıtasını tepelere çaktım kontrol edin, Teknoloji bugün yine jön Dinmiş bakışlar bön Yüzünü kendine dön Çabalamalı ve bulmalı yön Sago rapte en ön, Nizam mayın...
  2. Sagopa Kajmer - Al 1'de Burdan Yak (G.O.R.A. Film Müziği)

Sagopa Kajmer - Al 1'de Burdan Yak (G.O.R.A. Film Müziği)

Al 1de Burdan Yak, kapasite meselesi bak Perde kapanmış lak lak, başlar az sonra Dedikodu kazanına kepçe olsan kaç yazar? Çatlak seslere alışkın her kulak Beni update edin, Rapi şadettim kulaklara download edin Rapin evi çıtasını tepelere çaktım kontrol edin, Teknoloji bugün yine jön Dinmiş bakışlar bön Yüzünü kendine dön Çabalamalı ve bulmalı yön Sago rapte en ön, Nizam mayın malzeme mayın...
  3. Sagopa Kajmer - Al 1 de Burdan Yak

Sagopa Kajmer - Al 1 de Burdan Yak

al 1de burdan yak, kapasite meselesi bak, perde kapanmış lak lak, başlar az sonra dedikodu kazanına kepçe olsan kaç yazar? çatlak seslere alışkın her kulak, beni update edin, rapi şadettim kulaklara download edin rapin evi çıtasını tepelere çaktım kontrol edin, teknoloji bugün yine jön dinmiş bakışlar bön yüzünü kendine dön çabalamalı ve bulmalı yön, sago rapte en ön, nizam mayın malzeme mayın...
  4. Sagopa Kajmer - 24

Sagopa Kajmer - 24

Acimasizca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlizliklarimiz Yaslanan Birgün Bugün. Bavulu Topluyor Ve Son Vedasi Tipki Dün Gibi, Köseye Çekilip Agliyor, Bense Yarina Penceremden Bakma Gafletindeyim. Gözlerim Dolu Ve Ellerim Tutuklu Yüzüme. Dudaklarim Kilitli, Hosçakal Bugün!..Sen De Yolcusun Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük Yorgunsun Git De Dinlen Gidenlerle Yarinim Kapida Bekliyor Ve...

Sayfayı Paylaş