gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sagopa Kajmer Istakoz Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sagopa Kajmer Istakoz Sözleri istiyorum sizden lütfen bana Sagopa Kajmer'in Istakoz Sözlerini yazın kızlar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sagopa Kajmer Istakoz Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sagopa kajmer ateşten gömlek şarkı sözü

sagopa kajmer ateşten gömlek şarkı sözü

beslenme çantası şarkı sözleri beslenme çantası şarkı sözü Benim bir sırrım var açıklanmayacak kadar sır Bundan çıkar hır Patlamalar vuku bulur dert kahır Sırdan geçen dilim olsa Hale der diken bilmez bilen radaan olur ben ve diken Ya söylersem kim anlar Söylemezsem bağlar gamlardan ağlar Bu yıpranışla dağılır bütün Doymaz sago yakar tütün İçindeyim oyunun büsbütün Hayatıma musallat oldu...
  2. Sagopa Kajmer Galiba sözleri

Sagopa Kajmer Galiba sözleri

sagopa kajmer galiba sagopa kajmer galiba sözleri, şarkısı, sözü ve dahası burada arkadaşlar Aykırı şarkıcı Sagopa Kajmer'in "Galiba" adlı şarkısının sözlerini, Sagopa sevenleri için, bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler. Sagopa hayranları, hadi bakalım "Galiba" diyoruz :A Verse 1: Bu ikilemlerin arkasında çok şey var Hiç bir şey bir neden değil ki Ama hak...
  3. sagopa kajmer insafa gel şarkı sözü

sagopa kajmer insafa gel şarkı sözü

sagopa kajmer sago sagopa kajmer insafa gel şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz meleklerim. Verse 1: Karanlıkta aylak aylak dolaşarak arada bir dostum aşı Ben evimde sıcak çorbaya daldırırken kaşığı Birbirimizi karanlık kamufüle etmişti, ve durum kötüydü Diğerlerinin ışıktan bronzlaştırdığı tenler ölüydü Birisi kalbini tamir ettirdikten sonra hiç aglamadı Diğer dostum son...
  4. Sagopa Kajmer Kaç Kaçabilirsen Şarkı Sözleri

Sagopa Kajmer Kaç Kaçabilirsen Şarkı Sözleri

Sagopa Kajmer, şarkı sözleri, 2011, şarkıları, sözleri, ve dahası burada arkadaşlar. Sagopa Kajmer'in son albümünün en iyi parçalarından birinin sözlerini paylaşıyorum. :cah: Yine yeniden Yunus kayıtta. Karamsar ton ve orta halli kelam. O zaman rapime başlamadan herkese selam. Benim adım Sagopa Kajmer pesimist kötü adam. Şimdi görelim bakalım kim hadım kim madam. Minör ve majorlar...
  5. Sagopa Kajmer İstakoz Şarkısının Sözleri

Sagopa Kajmer İstakoz Şarkısının Sözleri

Sagopa Kajmer Istakoz Sözleri Sagopa Kajmer Istakoz şarkı sözü Sagopa Kajmer Istakoz şarkısının sözleri Özellikle gençlerin rağbet ettiği rapçi Sagopa Kajmer'in seslendirdiği İstakoz adlı parçasının sözleri şöyle melekler :) 1.bölüm rap yunus içine döndü umut ,dışına baktı kaos var demir atmak istediğim ıslak limanlarda lodos var fokurdayan suda kaynayan kıskaçlar...

Sayfayı Paylaş