gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Sagopa Kajmer Konser Tarihleri

Konu, 'Konser Haberleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

sagopa kajmer konser tarihleri 2010 sagopa konser tarihleri 2010 2011 kajmer 2011 Rap müziğin öncülerinden olan ve bir çok kişiye rap müziği sevdiren asıl adı Yunus Özyavuz olan Sagopa'nın koserleri tüm hızıyla devam ediyor

Sagopa Kajmer İstanbul da
    Sanatçı: Sagopa Kajmer
    Yer : Başakşehir Spor Kompleksinin Kapalı Spor Salonu
    Tarih: 25 Nisan 2009 Cumartesi 20:00
    Fiyat : 25,00 TL

Sagopa Kajmer İstanbul da (Okan Fest09)
    Sanatçı: Sagopa Kajmer
    Yer : Okan Üniversitesi Akfırat Kampüsü
    Tarih: 06 Haziran 2009 Cumartesi 10:00
    Fiyat : 25,00 TL

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

bilet temini
    biletleri nerden temin edebiliriz acaba bilgi werirmisiniz?
    biletixte warmıdır ?

Site Notu :)
    Evet biletix ile görüşürseniz biletleri alabilirsiniz.

ama kalmadığı söyleniyor doğru mu

Son düzenleme: 29 Mart 2010
  3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya of sıkıldım

nolur şu ist harbiye açık hava tiyatrosu konseri saat ve gün belirlensin delircem ya:( ben manyagım sogucu ferda

Sagopa Kajmer Konser Tarihleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Bitik Şans

Sagopa Kajmer - Bitik Şans

sagopa kajmer bitik şans Daimi kavonda bal yalat ki şükrü tatmamış Bu kaypağın cebinde internasyonel repertuar(raper) Boykot etti türkülerde mimlenir acım İçimde bol hayat(tat) ve kıdem ömre haz duyar Dağlanır yürek ve bir gülüşse dargınım Sözünde durmadın(neden) rhyme'n oldu günlerinde saygılar... Rüzgarında düz esen bu ömrü yaktınız Düşmanımla birlik olma Sence sevgimi mahveden gurur lehimle...
  2. Sagopa Kajmer - Baytar

Sagopa Kajmer - Baytar

BAYTAR Bu dilden firar eden her söz, yaydan çikmis ok gibi Sözler bazen bir hazine bazen dermansiz bir dert tipi Geçmis dünden bahsetmek lezzetsiz Gelmemis yarindan hep mi sikayetçiyiz biz Aklimin ipinin ucuda kaçmis, timsah katreleri bosalsin Bir iki damla hiç degersiz Hüzün ve kaderin pençesinde bir dev nam-i-degersiz Gece-gündüz ömürden yontar dünya dönmez yarensiz Bugün ömrün yarim gün,...
  3. Sagopa Kajmer - Aklımın Odaları

Sagopa Kajmer - Aklımın Odaları

Emeklemekle başlar, hayatın yolları Ayak nasır tutar, madalyon çift taraflı Nacizane ben ozan dizelerim sızı Hangi birimiz yasadi tek tarafli Sorma gitsin Yokuslarim nefes kesselerde ben yolumda Sersefil çakil tasi modunda direnir oldum Sebepsiz arbedemdin dilimde küfre döndün Özürlerimdin bugüne kabulsüz bir teklif oldun Keyfime degmeyin rüyalarimda karmasik teranelerde yazarim Olsun varsin...
  4. Sagopa Kajmer - 24

Sagopa Kajmer - 24

Acimasizca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlizliklarimiz Yaslanan Birgün Bugün. Bavulu Topluyor Ve Son Vedasi Tipki Dün Gibi, Köseye Çekilip Agliyor, Bense Yarina Penceremden Bakma Gafletindeyim. Gözlerim Dolu Ve Ellerim Tutuklu Yüzüme. Dudaklarim Kilitli, Hosçakal Bugün!..Sen De Yolcusun Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük Yorgunsun Git De Dinlen Gidenlerle Yarinim Kapida Bekliyor Ve...

Sayfayı Paylaş