gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sagopa Kajmer - Neden Bu Kadar Çok İçiyorsun ?

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Neden bu kadar çok içiyorsun ?? Hıııımmm…. Şarap damarlarında hiç eksik olmuyor.Günün birinde beynin bi el bombası gibi patlıcak.
    Kuvvetli bir iradem var.İrade güç demektir.Evet işte buna güç denir.

Bu yüzden mi bizden korkuyorlar.
    Onları istediğimis gibi gebertebildiğimiz için korkuyorlar.

Onları öldürme hakkına sahip olduğumuz için bizden korkuyorlar.Suç işleyen birini cezanlandırabiliyoruz.Adamı öldürttürüp kendimizi iyi hissedebiliyoruz.Aslında buna güç denmez .Adalet denir.Güç farklı bişeydir.

ÖLDÜRME YETKİSİNE SAHİP OLUPTA ÖLDÜRMÜYORSAN GÜÇLÜSÜNDÜR.

Demek sence güç bu…

İşte GÜÇ bu… GÜÇ buna denir……

Sagopa Kajmer - Neden Bu Kadar Çok İçiyorsun ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolera - Bu Şarkıyı Zevk İçin Yaptık (ft. Sagopa Kajmer)

Kolera - Bu Şarkıyı Zevk İçin Yaptık (ft. Sagopa Kajmer)

Kolo Verse ; Ne Günü Aydınlatabilirsin Nede Geceyi Karartabilir. Yalnız Ama Yalnız Benden Korkun Derken Er Rahim . Firavunda Ondan Korksun İstemişti Her Beyin. Düşünme Beni Bukadar Tırnaklarını Yedin Bitirdin . Ben Karanlığın İçinden Bir Güfte Sendeki Dünya Tozpembe. Bana İtaf Ediliyor Her Beste Kabusun Olduğumu Hissettim. Yaptığın Herşey Benim Sesde Mimik Bana Ait. Haaa Hmm Tavırların Bana...
  2. seni bu kadar çok seviyorum

seni bu kadar çok seviyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Sagopa Kajmer Bu İşlerden Elini Çek Var şarkı sözleri

Sagopa Kajmer Bu İşlerden Elini Çek Var şarkı sözleri

Sagopa Kajmer, şarkıları, 2011, sözleri, şarkı sözleri, burada arkadaşlar. Sagopa Kajmer'in son albümünün sıkı parçalarından biri olan şarkının sözlerini paylaşıyorum sizlerle. Sagopa Kajmer Verse1 Dervişin sükûtundan anlamayan kelâmından hiç anlamaz ya boşver ama ben gagalıcam... Rap yapcam... Küheylan elinde mikrofondan taramalı rambo Söz, müzik, aranje, scratch artı 18'lik combo Bir...
  4. Sagopa Kajmer Kırk Sözleri var mı bu sitede

Sagopa Kajmer Kırk Sözleri var mı bu sitede

Merhaba benim gibi Sagopa Kajmer hayranı olan tüm arkadaşlar sizlere keyifli bir gün diliyor ve sizden Sagopa Kajmer Kırk Sözleri yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş