gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Sagopa Kajmer Öldü mü

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

sagopa sagopa kajmer kajmer öldü öldü mü öldümü Sagopa Kajmer Öldü diye bir haber yayınlanmış arkadaşlarım tıpkı iki sene önce bir internet sitesindeki habere benziyor.
    Neyseki bu haberin yalan olduğunu söylemek istiyorum. Keşke Defne Joy Fosterin de haberi yalan olsaydı.

Hayranlarına ölmediğini ve çok şugar olduğunu belirten Sagopa'ya güzel ömürler diliyoruz.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Keşke Defne'nin de ölüm haberi yalan olsaydı keşke...

Sagopa'ya sağlıklı ve uzun ömürler dilerim.

3. eficixmM

eficixmM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yalllannnn yalllannnn sagom ölmedi allah ona uzun ömürler versinnnn.

Sagopa Kajmer Öldü mü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Sagopa Yaşlı Planet

Sagopa Kajmer - Sagopa Yaşlı Planet

RAP 1 Dayanmak en zor eylem. Zor durumlar için ayırdı insan hep bilinmiş bir söylem kenara. Duymak fayda etmez sağıra zaten. Bir kör olsan,yirmi seneni böyle yaşasan. Yirmi birde tanrı gözünü açsa,''-nerdeyim ?'' ve ''-kim bu şahsiyetler ?'' deyip bocalamaz mısın ? Ah bedava sirke sen mi baldan tatlısın ? Haklısın,bireyler bir paçavra çevresinde beleş yanar döner. Kim bu albüme beş kuruş...
  2. Sagopa Kajmer - Ölüm Benim Doğum Günüm

Sagopa Kajmer - Ölüm Benim Doğum Günüm

Ölüm benim doğum günüm!!!(4X) Başımda yüzlerce bela Köşeye sıkıştım peşimde düşmanlar korkular kaçmam gerek Kaba kuvvet onlardan tek bir mermi sagopa pa bitirirler işimi Şimdi boku yedim kafam allak bullak kurtuluşum ölmek suçum doğmak ve korkmak Üstesinden gelemem götüm yemez çete denen köpekler affetmez siker atar adamı Ölüm kokar tek bir şarap parasına hayatın pahasına (ahhhhh) Savaşını...
  3. Sagopa Kajmer - Bebegim Öldü

Sagopa Kajmer - Bebegim Öldü

Ve bebekler de ölür... Hayatımın gerçek öykülerine ayrılan bir filmin soundcheckindeyim. bir yazar mıyım ? yoksa tek şiirlik şair mi ? Notumu verdi hocalarım nasihatı koydum cebime ve zorda kalana dek çıkarmadım. Ve ben bozuk paraydım anlaşılamadan çiklet oldum Ve ben bütündüm yarimi sevgilimde bırakıp yarimi sokağa attım Canımı yolda buldum, canıma teslim ettim, canıma okudu RAP canımsın...
  4. Sagopa Kajmer - 24

Sagopa Kajmer - 24

Acimasizca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlizliklarimiz Yaslanan Birgün Bugün. Bavulu Topluyor Ve Son Vedasi Tipki Dün Gibi, Köseye Çekilip Agliyor, Bense Yarina Penceremden Bakma Gafletindeyim. Gözlerim Dolu Ve Ellerim Tutuklu Yüzüme. Dudaklarim Kilitli, Hosçakal Bugün!..Sen De Yolcusun Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük Yorgunsun Git De Dinlen Gidenlerle Yarinim Kapida Bekliyor Ve...

Sayfayı Paylaş