gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sagopa Kajmer - Sagoladım Beyinleri

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kemiklerin kırıldı ey rapim, nedir bu çaresiz bakışların, tecavüz arenasında kör savaşçı kılıcın rüzgarıyla savunur oldu onurunu, hep tekil savaşlar ortasında sefili oynadık biz, kefili kim bu hırsızın vekili nerede, şarlatan şu arsızın ipine doladı sahte kültür elçi bozmalarımız, gırtlağımdan astı tavana, boğulmadım,nefesle yazdım rhymeları, ok attı hedefe mista K. Sagoladım beyinleri, yollarımda dikene bassa dahi ayaklarım ben küheylanım ve evliyasıyım rapin, kuvvet aynasında kendimle barışa imza attım, rap'di şahidim, tepdi düşmanın yüzü, tekdi rap yönü, çekti yerleraltı diyarı, sanatı kutsadı ve pekti yüreği nacizhane mc'nin bilesin satırım kesit cümlesini acizanenin.

Sagopa Kajmer - Sagoladım Beyinleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer Öldü mü

Sagopa Kajmer Öldü mü

sagopa sagopa kajmer kajmer öldü öldü mü öldümü Sagopa Kajmer Öldü diye bir haber yayınlanmış arkadaşlarım tıpkı iki sene önce bir internet sitesindeki habere benziyor. Neyseki bu haberin yalan olduğunu söylemek istiyorum. Keşke Defne Joy Fosterin de haberi yalan olsaydı. Hayranlarına ölmediğini ve çok şugar olduğunu belirten Sagopa'ya güzel ömürler diliyoruz.
  2. Sagopa Kajmer Kimdir ?

Sagopa Kajmer Kimdir ?

sagopa kajmer kimdir sagopa nereli Sagopa Kajmer'in egrçek adı Yunus Özyavuzdur. 1978 Samsun doğumludur. Silahsız Kuvvet takma adını da kullanmıştır.1997'de üniversite için geldiği İstanbul'da Fars Dili ve Edebiyatı'ndan mezun olmuş. Bu süreçle birlikte müzikle ilgilenmiştir. Kendine ait bir rap tarzı vardır. Dj Mic Check olarak da tanınır Türkiye'de turntablizm akımının öncülerindendir....
  3. sagopa kajmer herkes

sagopa kajmer herkes

sagopa kajmer sagopa kajmer herkes, şarkısı, şarkı sözü, sözleri burada arkadaşlar Sagopa Kajmer hayranları, sizleri buraya alalım. Çünkü Sagopa'nın "Herkes" adlı şarkısını hepbirlikte söyleyecek, kendimizden geçeceğiz :D Ama önce şarkının sözlerini öğreneceğiz demi ama :A:A Hadi Melek'ler, öğrenin ve söyleyin :A:A Hey yov! İki Sıfır Bir Bir Aklını Başına Devşir Bu Senede...
  4. Sagopa Kajmer Istakoz Sözleri

Sagopa Kajmer Istakoz Sözleri

Sagopa Kajmer Istakoz Sözleri istiyorum sizden lütfen bana Sagopa Kajmer'in Istakoz Sözlerini yazın kızlar.

Sayfayı Paylaş