gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Sagopa Kajmer - Saydam Odalar 2011 yeni albüm

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Sagopa Kajmer, 2011, şarkıları, saydam, saydam oda, saydam odalar yeni albüm, saydam odalar albüm, saydam odalar 2011 ile alakalı bilgiler burada melekler Sagopa Kajmer'in 2011' de çıkardığı yeni albümü Saydam Odalar ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz. İşte hikayesi ve şarkılarıyla Sagopa Kajmer.

Albüm ile ilgili bilgiler

VE TEKRAR SAGOPA KAJMER!...

Rap müziğinin Türkiye'deki en önemli temsilcisi Sagopa Kajmer (Yunus Özyavuz) yepyeni projesi ''SAYDAM ODALAR''la tekrar

sizlerle.

İlk başta ''Galiba'' isimli şarkısına bir single cd çıkarmayı planlayan Sago, daha sonra bu fikri genişletmiş ve mini bir albüm

hazırlayacağını duyurmuştu. Toplam 6 yeni şarkı içeren Saydam Odalar albümü aynı zamanda Sagopa Kajmer'in 2010

senesinde internetten hediye olarak verdiği ve insanlar tarafından çok sevilen ''Ardından Bakarım'' şarkısını da içinde

barındırıyor.

Eşi ''Kolera (Esen Özyavuz)'' ile 2 yeni ortak çalışma yapan Sago, bu albümünde de Kolera hayranlarını mutlu ediyor. Galiba adlı

yeni şarkısının birçok farklı mixini içeren Saydam Odalar adlı yepyeni Sagopa Kajmer albümü toplam 16 şarkıdan oluşan arşivlik

bir rap ziyafeti.

Albümdeki Eserler

İnsafa Gel
    Söz & Müzik: Sagopa Kajmer
    Galiba (Orijinal Rap Versiyon)
    Herkes
    Kaç Kaçabilirsen (Feat. Kolera)
    Söz & Müzik: Kolera
    Çünkü Bir Tek Yol Var
    Bu İşlerden Elini Çek (Feat. Kolera)
    Söz & Müzik: Kolera
    Ardından Bakarım
    Galiba (Mickolodium Hip Hop Mix)
    Galiba (80's Groove Mix)
    Galiba (Flamenco Vocal Mix)
    Galiba (Banjo Mix)
    Galiba (Chilly Hip Hop Mix)
    Galiba (Groove Mix)
    Galiba (Orijinal Rap Enstrumantal)
    Galiba (Flamenco Enstrumantal)
    Galiba (Chilloutro)

Sagopa Kajmer - Saydam Odalar 2011 yeni albüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Aklımın Odaları

Sagopa Kajmer - Aklımın Odaları

Emeklemekle başlar, hayatın yolları Ayak nasır tutar, madalyon çift taraflı Nacizane ben ozan dizelerim sızı Hangi birimiz yasadi tek tarafli Sorma gitsin Yokuslarim nefes kesselerde ben yolumda Sersefil çakil tasi modunda direnir oldum Sebepsiz arbedemdin dilimde küfre döndün Özürlerimdin bugüne kabulsüz bir teklif oldun Keyfime degmeyin rüyalarimda karmasik teranelerde yazarim Olsun varsin...
  2. Kolera - Aklımın Odaları (ft. Sagopa Kajmer)

Kolera - Aklımın Odaları (ft. Sagopa Kajmer)

Emeklemekle başlar hayatın yolları Ayak nasır tutar madalyon çift taraflı Naçizane ben ozan dizelerim sızı Hangi birimiz yaşadı tek taraflı Sorma gitsin Yokuşlarım nefes kesselerde ben yolumda Sersefil çakıl taşı modunda direnir oldum Sebepsiz arbedemdin dilimde küfre döndün Özürlerimdin bugüne kabulsüz bir teklif oldun Keyfime değmeyin rüyalarımda karmaşık teranelerde yazarım Olsun varsın...
  3. Sagopa Kajmer&Kolera’dan Yeni şarkı ”BESLENME ÇANTAM”

Sagopa Kajmer&Kolera’dan Yeni şarkı ”BESLENME ÇANTAM”

Sagopa Kajmer ve Kolera’dan sizlere yepyeni bir parça armağan ediyoruz Beslenme Çantam adlı şarkıyı Süper İkili sizler için özel olarak 3 saat içerisinde hazırladı son zamanlardaki tadsız ve yalan haberlerin acısını dindirmek için en azından biraz tebessüm edebilmek için, tüm dinleyicilerimizle paylaşıyoruz.Umarız beğenirsiniz.Daha birçok yeni haberle çok yakında görüşmek üzere...
  4. sagopa kajmer aklımın odaları

sagopa kajmer aklımın odaları

Emeklemekle başlar, hayatın yolları Ayak nasır tutar, madalyon çift taraflı Nacizane ben ozan dizelerim sızı Hangi birimiz yasadi tek tarafli Sorma gitsin Yokuslarim nefes kesselerde ben yolumda Sersefil çakil tasi modunda direnir oldum Sebepsiz arbedemdin dilimde küfre döndün Özürlerimdin bugüne kabulsüz bir teklif oldun Keyfime degmeyin rüyalarimda karmasik teranelerde yazarim Olsun varsin...

Sayfayı Paylaş