gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sagopa Kajmer - Yagmur Feat Domination

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

DoMiNatioN: Kayboluyor derken sesim hER buluta karışıyor nefesim
    Hoş olsada yine de denerim
    Ağlarım her yağmura yağarsın diye beklerim...

SaGoPa KaJMeR:
    Domination...
    K...K...Sago K... Domination...
    Rap in Rock.. Love In Hate
    Hadi Kastır !!!

Sesin gökyüzünde kaybolan bir aşktı benim için..
    Ve yadigar bi sen..Birde bendim...Hediye kendime..
    Ve çabaladım ki yıllar ellerimde...
    Kulaklarımı tıkadım...Yagmurun her damlasında hüzne bogulan oldum..
    Soğuk kalbim buz gibi.
    Tuzla buzla olsa güvenin maneviyatı taş gibi...
    Yarattığım eserlerin somurtan ilk bakışlarında Tanrı'nın adaleti...
    Gözlerimin önü gül bahcesi..
    Kalbim çölde kum prensi...

Sagopa Kajmer - Yagmur Feat Domination konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Soğuk Küvet (feat Kuvvet Mira)

Sagopa Kajmer - Soğuk Küvet (feat Kuvvet Mira)

Kolera Verse Aksiliğim üstümde sende kelimeler hep farazi, gördüğün kadar arazi, kimse mükemmel değil ki, ne umdun ki benden kadı kızı bile veremli, benim kusurum anca naz, seninki si mesavi Içimin tuzu ayı yoğurdu, anahtarsan nerde kilidin oluğu ? Nahoş hallerinde et ilan kahpe oluşunu, ahmak kişilik sensin, cevizi dişiyle kıran feyksin, her dişi geyikle muhabbette yanar-dönersin. Ben...
  2. Sagopa Kajmer - Sansür Perdesi (Feat. Mozole&Sitem)

Sagopa Kajmer - Sansür Perdesi (Feat. Mozole&Sitem)

MOZOLE MİRACH VERSE: Sabır taşında sınırı vardır aklı hakla taşmamaktır akmamaktır zerre yaş gözümden kinle kusmamaktır.Fırsat elde olsa kime ne fayda zalimim elinde hançeriyle ecele davetinde susmamaktır.Hadi bak evlat rapimde eksik olanı söyle içini dök ve sözünü perde arkasında gizleme.Her sual cevabı doğurur,karanlık ışığı soğurur ve zor zamanda bilki yalnız dost korur.Kuruntularla dolmuş...
  3. Sagopa Kajmer - Sagopa vs. Kolera (feat-kolera)

Sagopa Kajmer - Sagopa vs. Kolera (feat-kolera)

>>>Koleraa Müzakeremiz aheste, taksit iste sanki hediye kambur kambur üstüne yapma etme uyma jeste hepsi nekre düştü cemre tek bir metre dikti yokuşu piyango vuruşu yoruma kapalı darpın dokusu sabit kolera duruşu perde altı insan kokusu getir bir kanaat artık ey huşu modum saptı depara kalktı huzur kaçtı kalbim kutulu kural tanımaz oldu her duruüstüne simler savrulu mars yaşandı rap...
  4. Sagopa Kajmer - Gerçekler [Feat. Sirhot]

Sagopa Kajmer - Gerçekler [Feat. Sirhot]

[Mic Check]Rapim aldı beni benden vardım gerçeğin doruklarına, yukarıda beni küçümsercesine bakan onca sinsi insan, düşmancasına rapimi bilmeden alay eden subjektifte yok olan, beyni ufalanan antirealist. Savaşın içinde dost arayan karşı taraf oda askeri gibi bocalayan bunca kişi yeah. Poponun kültüründe medyanın şebekleri, rapi aşağılayan kültür acizi oku cümleleri, sözlerinde silah...
  5. Sagopa Kajmer - Boom (feat Derin Darbe)

Sagopa Kajmer - Boom (feat Derin Darbe)

(Yaovv) Sagopa Kajmer Derin Darbe BAŞLA!!! Yarını olmayan dünlere yazılmış her şiir Ve şair olmuş fikir ki kaleme düşmüş her sözü Hep karanlık anlatıldı şarkılarda gün yüzü Yalpalayan ömürler, aşikar hüzün görüntüsü Yalnızlıkla sevişir oldum, karanlık hep zifir Ve gökyüzünde güneşin doğum sacılarını bekledim Doğmamış güneşti doğacak her ışık hazin seyir ki Hediye olacak her yarın, manevi...

Sayfayı Paylaş