gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sagopa Kajmer - Yokluk İçinde Varlık Çeksemde

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nakarat: Yokluk içinde varlık çeksem de ben tozlu raflarında kaybolup gideceğim bu tarihin, Bir imzaya ihtiyacın varsa o da rapimdir.

Fuchs :

Tarihe gömülen hatıralar
    Gördüklerime bu dilim,kalbim ağlar
    Kalemimin önünde tinercisi sere serpe
    Defterimin satırları gene dertte
    Baktın kaptı kaç oldu şan
    Para için vurdular oldu kan
    Döndü dünya birgün son bulacak
    Senin de mezar taşına yazılacak
    Uyuşturucuya çaresizce koşan gençliği
    Alkolik aileleri mi geri çaracak
    Bırak gitsin tabi sen de bak
    Bırak gözleri kapat sen de kaç
    Uyan artık halkım sabrını aç
    Vurdum duymaz olma ışığı sen saç
    Bütün bu gavurlara yetti artık
    Biz bugüne kadar kime pabuç bıraktık?.

Nakarat:
    Yokluk içinde varlık çeksem de ben tozlu raflarında kaybolup gideceğim bu tarihin,
    Bir imzaya ihtiyacın varsa o da rapimdir.

Sagopa K:

Yo! yo! yo! Beni kontrol et!
    Adalete yüce sıfatını verirken hepsi boşta kalmış bana kalırsa zihniyetlerin beyni çok sulanmış, 2003'te ağızlarda aynı sakızı çiğnemekteyiz. Çıkarın artık 2003 adımda geride seyiriz, bakın bir bakalım kaç okul bitirmiş eline almış iyi bir iş. Sokakta tinere köle yudumla nesilime bir an içinde olsa gözünü kırp, selamsız bandosu ayıp. Suçlular mı puslular? Sarayda pusudalar, sessiz kaldı kuzular, reyci rapçi barınamaz, hiphopta başbakan bu Kajmeran, mirada kıçını yırtan zan altı lirisist hiçbir ist.e dahil olamaz anladın mı? istanbulumda solurum,samsun toprağım, kanımda hiphopım,raple doğanım

Sagopa Kajmer - Yokluk İçinde Varlık Çeksemde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sagopa Kajmer - Kendim İçin

Sagopa Kajmer - Kendim İçin

Sago Acıyla Yoğrulur , Kendi Yağında Kavrulur Mutluluğum Yavrudur , Paranoyak Olduğum Doğrudur Dilim Damağımı Kurutur , Çölde Yağmur Kurudur Sessizliğim Konuşur , Ben Dünyayla Boğuşur Herkes Birgün Soğuyacak Bu Fani Gidici Hayattan Bütün Bedenler Soğuyacaktır, Elbet Yavaştan Kıyamet Toplantısında Ölecek Haramiler Telaştan Ne EV Ne PUL Ne ÇUL Ne Bir KUL Geride Kalacak Dünyadan Olması Gerken...
  2. Sagopa Kajmer - İçimdeki Şeytanın Ensesindeyim

Sagopa Kajmer - İçimdeki Şeytanın Ensesindeyim

Anakronik bir kronik rapte tek kalemde mühürü basan o adamın adı bu şakası olmayan bir sert kafiye Aka Sagopa-K mey dey mey dey heey büyücü yaptı büyüyü büyüde gel tutulamaz her el bu girdabın yokedici döngüsünde yalpalan sinsi sinsi yaklaşandır adını koydum şeytan mübalansa çok saçma kalk uyan lan polyanna kalpazan bi kahraman (zaman yanan saman) İnsan için en önde gelen o altı...
  3. Sagopa Kajmer - 24

Sagopa Kajmer - 24

Acimasizca geçip giden zamandan geriye kalan sadece yanlizliklarimiz Yaslanan Birgün Bugün. Bavulu Topluyor Ve Son Vedasi Tipki Dün Gibi, Köseye Çekilip Agliyor, Bense Yarina Penceremden Bakma Gafletindeyim. Gözlerim Dolu Ve Ellerim Tutuklu Yüzüme. Dudaklarim Kilitli, Hosçakal Bugün!..Sen De Yolcusun Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük Yorgunsun Git De Dinlen Gidenlerle Yarinim Kapida Bekliyor Ve...
  4. Kolera - Bu Şarkıyı Zevk İçin Yaptık (ft. Sagopa Kajmer)

Kolera - Bu Şarkıyı Zevk İçin Yaptık (ft. Sagopa Kajmer)

Kolo Verse ; Ne Günü Aydınlatabilirsin Nede Geceyi Karartabilir. Yalnız Ama Yalnız Benden Korkun Derken Er Rahim . Firavunda Ondan Korksun İstemişti Her Beyin. Düşünme Beni Bukadar Tırnaklarını Yedin Bitirdin . Ben Karanlığın İçinden Bir Güfte Sendeki Dünya Tozpembe. Bana İtaf Ediliyor Her Beste Kabusun Olduğumu Hissettim. Yaptığın Herşey Benim Sesde Mimik Bana Ait. Haaa Hmm Tavırların Bana...

Sayfayı Paylaş