gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Şahan Gökbakar Röpörtajı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

'ABARTILI ŞEYLERİ SEVİYORUM!' [​IMG] RECEP İVEDİK FİLMİ İLE ÇOK SAYIDA ELEŞTİRİ ALAN ŞAHAN GÖKBAKAR, ABARTILI İŞLERİ SEVDİĞİNİ VE NORMAL DÜZEN İÇİNDE FARKLI ŞEYLER YAPAN KİŞİLERİN KENDİSİNİ ÇOK GÜLDÜRDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ.

Son zamanlarda en çok eleştirilen kişilerin başında geldiğini belirten Gökbakar, bu eleştirileri ilk başlarda ciddiye aldığını ancak daha sonra çok da önem vermediğini belirtti.

Televizyon gazetesi'nin haberine göre, tv8'de program yaparken ufak bir kitleye hitap ettiğini ve bu kitlenin kendisini anti medya duruşu olan, enetellektüel bir kişi olarak kabul ettiğini anlatan Şahan Gökbakar, 'atv'ye geçtikten sonra ben ve programım, beraberinde İbo Show'lara katılma süreçleri başladı. İnsanlar, 'bize özel, anti medya duruşu olan, entellektüel bir adam gitti, yerine bir piyasa maymunu geldi' moduna döndüler. Halbuki öyle değil ve dolayısıyla bunu hissettiğin zaman da insanların senden beklentileri ve senin hakkındaki fikirlerini böyle düşündüğün zaman diğer programlarda çok fazla rahat olamıyorsun' dedi.

Abartılı işleri sevdiğinden bahseden Şahan, komedinin kendisi için ne ifade ettiğini şöyle anlattı: 'Mevcut düzenin içinde o normal karakter çok farklı ve saçma bir şey yaparsa çok komik olabiliyor. Ben böyle bir şey buldum kendimce. Küçüklükten beri bununla çok eğlenirdim.'

Şahan Gökbakar Röpörtajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şahan Gökbakar

Şahan Gökbakar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Şahan Gökbakar hastanelik oldu!

Şahan Gökbakar hastanelik oldu!

şahan gökbakar öldü şahan gökbakar, sağlık durum, hastanelik oldu, recep ivedik, Recep İvedik film serileri ile herkesin beğenisini kazanan ve hayran kitlesini zenginleştiren Şahan Gökbakar, hastanelik olmuş Melek'ler. Kendisine geçmiş olsun diyor ve o haberi sizlerle paylaşıyoruz. Ağır bir grip geçiren Gökbakar’a hastanede serum bağlandı. İlaçlarını alan ve daha sonra evinde...
  3. Şahan Gökbakar Amerika'da

Şahan Gökbakar Amerika'da

şahan gökbakar, amerikada, tatilde, 2011, new york, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Recep İvedik'le fırtına gibi esen Şahan Gökbakar,kardeşi Togan askerden dönünce soluğu Amerika'da aldı. Geçtiğimiz gün New York tatiline çıkan Gökbakar kardeşler, macera dolu Amerika'da tatil yapmak için New York'taki bir penthouse daireyi seçti. YENİ FİLMİ İÇİN YER BAKIYOR New...
  4. Şahan Gökbakar Kimdir?

Şahan Gökbakar Kimdir?

şahan gökbakar, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Recep İvedik serisiyle insanları gülmekte kırıp geçiren Şahan Gölbakar'ın hayatıyla ilgili bilgiler şöyle; 22 Ekim 1980 yılında İzmir'de doğan Şahan Gökbakar, okul hayatına Ankara'da başladı ve ilk, orta, lise öğrenimini ODTÜ Koleji'nde tamamladı. ODTÜ Koleji'nden 1997-1998...
  5. Şahan Gökbakar Yakında Evleniyor!

Şahan Gökbakar Yakında Evleniyor!

şahan gökbakar, şahan gökbakar selin ortaçlı, şahan gökbakar sevgilisi Sevgili melekler, Şahan Gökbakar nam-ı diğer Recep İvedik çok yakında evleniyor. 2011 temmuz ayından itibaren Selin Ortaçlı'yla birlikte olan Gökbakar'ın dostları ünlü komedyenin evlilik yolunda olduğunu söylüyor. Gökbakar Ailesi’nden sadece Şahan’ın yönetmen kardeşi Togan’la tanışan Selin Ortaçlı’nın yakında tüm...

Sayfayı Paylaş