gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Şahan ve Cem Yılmaz msn ifadeleri

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Şahan ve Cem Yılmaz msn ifadeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem yılmaz

Cem yılmaz

1- Kadin Sunnetci: Ben gecen sene bir haber okudum gazetede,kadin sunnetci diye magazin haber vardi.Az bulunur bisiy diye haber yapmislar.Ben 78 senesinde sunnet oldum,kadindi sunnetci,kari koca sunnetciydiler,beyfendi abimi kesti kadin da beni kesti.Cok onemli bisiy degil ama,beyler ozenmesin,uyusturuyolar seni.Simdi kesecek olsa kadini uyusturmak lazim.Zaten o da kesemez,ben buna kiyamam der...
  2. Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

cem yılmaz cem yilmaz
  3. Şahan Gökbakar 'dan Cem Yılmaz 'a Veryansın !

Şahan Gökbakar 'dan Cem Yılmaz 'a Veryansın !

Bu konu; Şahan Gökbakar 'dan Cem Yılmaz 'a Veryansın haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Cem Yılmaz 'ın yeni İş Bankası reklam filmini izlemişsinizdir. İşte o reklamı Şahan Gökbakar diline bir doladı, bir doladı. Cem Yılmaz 'ın adını ağzına almadan reklamı eleştiren Şahan Gökbakar bakın reklamla ilgili twitter hesabından neler söylemiş... Reklamlarından anladığım...
  4. Cem Yılmaz Şahan Gökbakar'ı Solladı!

Cem Yılmaz Şahan Gökbakar'ı Solladı!

Bu konu; Cem Yılmaz Şahan Gökbakar'ı Solladı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, tüm komedyenler arasında bir rekabet olduğu malum. Bu rekabetin tatlı olması dileğiyle Cem Yılmaz ve Şahan Gökbakar arasında ki tatlı rekabetle ilgili habere geçiyoruz. Son yaptıkları çalışmalarla görülen o ki Cem Şahan'ı solladı. İşte detaylar... Özellikle gişede bugüne kadar yenilgiye...
  5. Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan Yurda Döndü!

Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan Yurda Döndü!

cem yılmaz, yılmaz erdoğan, cem yılmaz yılmaz erdoğan Sevgili melekler, Russell Crowe’un “The Water Diviner” filminde oynamak için Avustralya’ya giden Cem Yılmaz ve Yılmaz Erdoğan, 35 gün sonra yurda döndü. İki ünlü oyuncu, İstanbul’a iner inmez soluğu çocuklarının yanında aldı. Hollywood yıldızı Russell Crowe’un çektiği “The Water Diviner” adlı filmde rol almak üzere geçen ay Avustralya’ya...

Sayfayı Paylaş