gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Şahane Gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

gelinlik, modelleri, en yeni trentler, 2011 model gelinlikler, askılı modeller, burada bulabilirsiniz
    Bu özel gününüzü değerli kılan bir detaydır gelinlik seçimi; her genç kızın hayalidir..

Bizde Melekler Mekanı olarak bu özelliğe el atıyor ve sizlerin beğenisine bazı modelleri sunuyoruz..

Evet mekanımızın cici evlenecek kızları sizler için birbirinden şık ve güzel gelinlikler seçtim derledim topladım ve sizinle paylaşıyorum..

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    hmm idare ederler öyle gözüme carpan bisey olmadi ama..

Şahane Gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şahane nickler

şahane nickler

şahane nickler sahane nickler en şahane kavgalı nikler ..SöyLénmémi$ sözLéRim vaR Dalma... Düşünme... Ağlama... Hayat bu!.. mahfeder insanı mesutken... Bak ben ağlıyormuyum?.. herşeyimi kaybetmişken .. Hiç Hayallerinizden "0" Aldınız Mı_? sadisttiR insanLar , kendiLerine uygun mazo$ist ararLar.. Sonrada kuLLanır kuLLanır atarLar.. YaRınıMı bRaqTm .. düN'm KaHpE çIkıNca.. !! '...
  2. jesus peiro'dan şahane gelinlikler

jesus peiro'dan şahane gelinlikler

şahane gelinlikler en şahane gelinlikler gelinlik modelleri farklı ve sıradanlıktan uzak bir tasarım firması olan jesus peiro yine modelleriyle göz kamaştırıyor gelinliğe degişik bir hava katan modellerini sahsen çok begendim sizinde begeneceginize eminim buyrun modellerr...
  3. Şahane Tesettür Gelinlik Modelleri

Şahane Tesettür Gelinlik Modelleri

tesettür gelinlik modelleri 2012 tesettür gelinlik türban modelleri 2012 tesettür gelinlik modası Tesettürlü meleklerimiz ve tesettürlü sayın misafirlerimize en özel günlerinde giyecekleri gelinlik modelleri için fikir vermek istedik ve araştırdık. 2012 tesettür gelinlik moıdasına uygun harika modeller bulduk. Modern bir şekilde tasarlanmış, değişik gelinlik modellerinden bazılarını sizlerle...
  4. Vakko Gelinlik Modelleri 2012 Hepsi Şahane !

Vakko Gelinlik Modelleri 2012 Hepsi Şahane !

vakko gelinlik 2012 vakko gelinlik modelleri Vakko bayan giyim modellerinde olduğu kadar gelinlik modelleri ile de adından söz ettirmeyi biliyor melekler :) Kıyafet tasarımlarında gösterdiği zerafet ve şıklığı gelinlik modellerinde de bulabileceğiniz Vakko Giyim, 2012 yaz sezonu gelinliklerini tanıttı. Uçuş uçuş tüller, upuzun duvaklar kadar son derece sade modellerin de bulunduğu Vakko...
  5. 2013 Stephanie Allin Şahane Gelinlik Koleksiyonundan Örnekler

2013 Stephanie Allin Şahane Gelinlik Koleksiyonundan Örnekler

stephanie allin 2013 2013 gelinlik modelleri Sevgili melekler, İngiltere'nin ünlü gelinlik tasarımcılarından Stephanie Allin son derece sade ve şık 2013 gelinlik modelleri ile karşınızda. ''Day and Night'' (Gündüz ve gece) tenmasıyla görücüye çıkan gelinlikler düğün sonrası bile giyilebilecek derecede sade ve şık tasarlanmış. Fiyonkların ve dantel işlemlerin göze çarptığı Stephanie Allin...

Sayfayı Paylaş