gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Şahane manzaralı bir salon

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Manzaralı evler Manzalı ev dekorasyonu
    Manzaralı salon dekorasyonu çok hoş görünüyor. Manzara seyretmek için özel olarak tasarlanan yere kadar cam duvarlar oldukça estetik duruyor. Bu mekanda hoş manzara karşısında kahvekeyfi süper olur.

Şahane manzaralı bir salon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzel dekore edilmiş bir salon

Güzel dekore edilmiş bir salon

Mor duvar rengi Ev dekorasyon örneği Mor rengi sevdiğim için mi bilmiyorum ama bu salonu çok beğendim. Bu salonun dekorasyonunda aynalar önemli bir rol oynamış. Özellikle koltuğun arkasında duaran ayna hareket katmış. Bende 3lü koltuğumun arkasına ayna koyabilirim. Çok şık dekoratif ayna modelleri var. Bir de bu salonda yemek masasının cam olması dikkatimi çekti. Genel olarah ahşap yemek...
  2. Ferah bir salon dekorasyonu

Ferah bir salon dekorasyonu

Salon dekorasyon örneği Ferah salon dekorasyonu Bu salonu çok bğendim. Bana ferah görütüsünü veren sanki halının olmayışı:) Bir de beyaz mobilyalar tabiki:) Tam benim istediğim gibi çok az eşyalı ideal bir salon dekorasyonu olmuş. Beyaz salon dekorasyonu huzur verdi bana.
  3. Hoş bir salon dekorasyon örneği

Hoş bir salon dekorasyon örneği

Renkli salon dekorasyonu Nar çiçeği salon dekorasyonu Nar çiçeği rengi ferah bir salon dekorasyonu oryata çıkarmış. Salonda kullanılan objeleride çok beğendim. Hepsi nar çiçeği salon dekorasyon örneği ile uyum içinde olmuş. Özellikle mumluklar tam benim tarzım.
  4. Şahane bir duvar dekorasyon örneği

Şahane bir duvar dekorasyon örneği

Duvar dekorasyonu Duvar sticker örnekleri Yaşayan duvarlar için harika bir örnek olmuş bu kuş resimli duvar dekorasyonu. Kuş kafesi obje olarak kullanılmış. Bu yüzdende duvardaki kuşlar sahiden kafesten çıkıp uçuyormuş gibi bir hava seziliyor..
  5. Şahane manzaralı yatak odası

Şahane manzaralı yatak odası

Manzaralı evler MAnzaralı yatak odası örnekleri Doğa manzaralı yatak odasını çok beğendim. Bu yatak odasında uykuya dalmak çok hoş olsa gerek. Fakat sabah güneş doğar doğmaz uyandırırsa güzel manzaradan aynı keyif alınır mı bilemiyorum:)

Sayfayı Paylaş