gebe
  1. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63

Şahane örgü topuz yapımları (resimli anlatım)

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında BeyazMelek tarafından paylaşıldı.

Bu konu; örgü topuz yapımı hakkında bilgi vermektedir.

İş toplantılarında daha ciddi bir kadın, akşam yemeklerinde şık bir kadın yada kız isteme merasiminde hanım hanımcık bir kadın olmak için bu modellerden birini deneyebilrsiniz :tik: Tek yapmanız gereken saçlarınızı güzelce taradıktan sonra yukardan örmeğe başlamak olacak. İsterseniz balık sırtı örgü onu yapamam derseniz düz örgüyle birbirinden şık olan bu topuz modellerini uygulayabilirsiniz.

Asena_Sule bunu beğendi.
Şahane örgü topuz yapımları (resimli anlatım) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. örgüde göz kaçtığında yapılması gereken resimli anlatım

örgüde göz kaçtığında yapılması gereken resimli anlatım

Göz Kaçtığında Ne Yapıyoruz? (Resimli)
  2. Pirinç örgü yapımı resimli anlatım

Pirinç örgü yapımı resimli anlatım

pirinç örgü anlatımı örgü pirinç yapımı örneği yapımı 1-İpliğin yönü kendimize doğru, 1 ilmek ters alınır, 2 2-Ters ilmek örülür… 3-İpliğin yönü arkaya çevrilir. 4-1 ilmek düz örülür, 5 5-Sonraki sıralarda düzün üstüne ters, tersin üstüne düz örülerek devam edilir. Örneğin bitmiş hali.
  3. Dağınık topuz yapımı resimli anlatım

Dağınık topuz yapımı resimli anlatım

dağınık topuz nasıl yapılır resimli anlatım dağınık topuz yapma kolay dağınık topuz yapımı biz kadınların vazgeçemediği saç modelleri arasında gelen dağınık topuz modelleri, bu sayfamızda zor görüntüsünü yitiriyor ve tercihini daha da arttırıyor Melek'lerim. Çünkü, birazdan kolay dağınık topuz yapımı hakkında bilgi edineceğiz de ondan :) İşte Melek'ler, sizlere evde dağınık topuz yapımı...
  4. Örgü at kuyruğu yapımı (resimli anlatım)

Örgü at kuyruğu yapımı (resimli anlatım)

Bu konu; örgü at kuyruğu yapımı hakkında bilgi vermektedir. Geçtiğimiz sezonda yıldızı parlayan at kuyruğu saç modellerine farklı bir modelle katkıda bulunuyoruz. Özellikle günlük yaşamda şıklığına önem veren kadınların saçlarını farklı tarzda toplayarak daha bir güzel görünebileceklerini gösteren bu saç modelinin yapımı oldukça kolay. Resimlerle anlatılan at kuyruğu modelini işe giderken...
  5. Haydi örgü balerin topuz yapımını öğrenelim (resimli anlatım)

Haydi örgü balerin topuz yapımını öğrenelim (resimli anlatım)

Bu konu; örgü balerin topuz yapımı hakkında bilgi vermektedir. Meleklerim biliyorsunuz doğal görünmek daha çok seviliyor ki moda da buna öncülük ediyor. Daha doğal ve güzel görünümlü saçlar için topuz modellerinin de kendilerine has bir yeri var. Topuz aslında yapımı kolay olduğu için birçoğumuzun tercihi oluyor ancak resimde gördüğünüz gibi bir tutam örülmüş saçla topuzunuzu daha da...

Sayfayı Paylaş