gebe
  1. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

sahibine ağladı..

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında gökçe tarafından paylaşıldı.

Maslak’TAN Mecidiyeköy istikametine gitmekte olan aracın sürücüsü Mevlüt Savaşçı’nın bir anlık direksiyon hakimiyetini kaybetmesi hayatına mal olurken, ilk yardım ekipleri sahibinin cesedine bakarak ağlayan bir bokser cinsi köpekle karşılaştı. Bacağından akan kana rağmen olay yerinden gitmek istemeyen bokser, sahibi Mevlüt Savaşçı’nın cesedinin kaldırılışını izleyerek tam 2.5 saat ağladı. Cesedin yanına insanları yaklaştırmak istemeyen bokser kimse sahip çıkmazsa hayvan barınağına gönderilecek. akşam.com

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sahibine ağladı..
    yazık ya of

sahibine ağladı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dayanamadım ağladım

dayanamadım ağladım

dün aşk-ı memnu nun final bölümünde bihter kendini öldürürken çok ağladım. çok gerçekçi bir bölüm olmuş. dizinin bitmesine çok üzüldüm keşke bitmeseydi. bihter kendini vururken sanki o anı ben yaşıyor gibi oldum. çok üzüldüm ve çok ağladım..... bu arada bihterin yani beren saatin ayağı kırılmış 1 ay yataktan kalkamıycak.... dizinin oyuncuları bu dizi sayesinde meşhur oldu.. hepsi daha sonra...
  2. sana ağladım

sana ağladım

:.*SANA AGLADIM*.: Bu gece yine ağladım yokluğuna.. Gözyaşı damlalalarım sızarken dudaklarıma doğru, tuzu dilimdeki yarayı yaktı biraz daha... Bu gece yine ağladım sensiz şarkılarla... Hayatı ezmek yok etmek istedim son bir kez daha ... Neden bilmiyorum ama yine ağladım sabaha kadar... Sitem etmek istedim içimden bişeylere bağıra çağıra ... Belki de gözyaşlarım benim...

Sayfayı Paylaş