gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Sahibini en iyi koruyan 5 köpek cinsi

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

kurt köpeği cinsleri kurt köpekleri cinsleri sahibine en sadık köpek cinsi köpekler en sadık köpek cinsi
    Köpekleri severim ama uzaktan:DKüçükken bir kurt köpeği tarafından ısırılmıştım:uhu:o zamandan beri köpeklere karşı bir fobim oluştu.:loco:İşte yapılan araştırmalarda sahibini en iyi koruyan köpekler aşşağıdaki sevimli köpekçiklermiş:DBuyrunuz:)

KANGAL

ROTTWEİLER

BOXER

PİTBULL

DOBERMAN

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ay :uhu: resimde bile cok korkunclar..
    ben köpeklerden korkarim ya :uhu:

Ben Kücükken, annemin arkadasinin köpegi üzerimden atlamisti :uhu:

onun yüzünden kücüklügüm neredeyse tüm zamanini kekelemek ile gecirdim :uhu: ilk okulda bile devam etti :D:D:D:D

Bu yüzden sagol mechulüm, ama beni korumasalarda olur :D:D

3. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler tatlım..Çok şekerler ya..Kızlar korkmayın,insana en sadık canlılar..Beni yıllar önce ısıran köpek kuduruk çıkmış,sahibi çok yalvardı bana kızım aşıya git diye..Gitmedim... Yaşıyorum..Veeee köpekleri çok seviyorum..Onlarsız bir hayat düşünemiyorum..

4. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    pitbull yasaklandı diye biliyorum köpekler arasında en vahsisi diye ama her ne olursa olsun su var ki köpeklere siz kuyruk sallamazsanız asla birsey yapmazlar.....tıpkı arılar gibi....

5. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Dobermanlar bana çok korkunç geliyorlar yaa :S :S böyle bile korkuyorum Teşekkürler bilgilendirme için :)

6. gokba

gokba Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben boxer doberman ve rotweiler hastasayım aslına bakarsanız bunların arasından en temizi ve en az kokanı boxr cinsidir. yalnız onlarında kenine göre bir kusuru var çok horluyolar ve çok salyaları akıyor =)
    ama bi bilseniz dobermanlar resemn aşık oluyorlar sahiplerine.
    ben zati nişanlıma dedim bana köpek almassan evlenmem dedim :D

7. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar kötü bakıyo bu adamı diri diri yer:piha::piha:

8. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

:D

Lebleebii kavurak dumanını dumanını savurak eh bici bici leblebici taze kavrulmuş içii

9. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ayy çok korkunçlar valla korktum bakınca küçüklerinden korkmam ama bunlardan çok korkuyorummm:uhu:

10. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    evet kızlar kangal köpeğini tek geçerim dayımın sayısız köpeği var...hepsi kangal...artık öyleki yabancı ayak sesini bile biliyor...evin dışından bi başkası bahçeye girdiğinde yüzünü görmese dahi ayak sesinden onun yabancı olduğunu algılıyor...

11. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ben benimkindende memnundum çok köpek oldu bizde genelde 2 tane kesin oluyor zaten gerçekten muhteşem hayvanlar köpekler

12. çağlam 08

çağlam 08 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] ya ama bu köpekler erkeklere göreee.... goldenlarda çok tatlıı ... bunlar koca koca köpek insan bunların tipinden korkar zaten

13. nuttertools

nuttertools Forum Okuru

köpek

köpekleri çok severim yeni bir köpek almayı düşünüyorum hanki
    cins alsam karar veremedim

14. merrt

merrt Forum Okuru

ben de pitbull vardı jandarma geldi aldı götürdü.ama şimdi rotwieler aldım.ona birşey diyemiyolar.:)

15. satanic

satanic Forum Okuru

Bu kopekler vahsi degil onlari vahsi yapan biz insanlar ayrica sahibini en iyi koruyan bes kopek cinsi icinde canario, dogo arjentino,tosa inu, gibi kopeklerin olmamasi cok tuhaf ki kangal yakin koruma kopegi degil coban kopegidir dunyanin en iyi yakin koruma kopegi canario besleyen farkini gorur

Sahibini en iyi koruyan 5 köpek cinsi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. köpekler ve sahipleri?

köpekler ve sahipleri?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dünya'nın En İyi 5 Oteli

Dünya'nın En İyi 5 Oteli

dünyanın en pahalı oteli dubai Çok seyahat eden ve lüks otellerde konaklamayı tercih edenlerin oylarıyla belirlenen `Dünyanın En İyi Otelleri` arasında, 7 yıldızlı Burj El Arab`ın yanı sıra Endonezya, Güney Afrika ve Bora Bora Adaları`nın görkemli mekanları bulunuyor. Conde Nast Traveller dergisi okurları, değerlendirmelerini otellerin konumu, odaları, servisleri, yemekleri ve sağladıkları...
  3. Bernese Dağ Köpeği Cinsi

Bernese Dağ Köpeği Cinsi

bernese dağ köpeği bernese dağ köpeği özellikleri fiyatları fiyatları Bernese Dağ Köpeği Temel Özellikleri Güçlü vekaslıdır. Enerjik, dikkatli ve acelecidir. Isırmaz. Bir kişiye(efendisine) duygusal larak bağlanır ve yabancılara karşı kuşkucudur. Neler Yapar? Eski Romalılar Bernese dağ köpeklerini savaş köpekleri olarak kullanırve demir yakalar takarak onları savaşa sürerlerdi. Bu...
  4. Sahiplerine Benzeyen Köpekler

Sahiplerine Benzeyen Köpekler

sahiplerine benzeyen köpekler
  5. Pappilon cinsi köpek

Pappilon cinsi köpek

pappilon cinsi köpek pappilon Temel Özellikleri Dengeli, itaatkar, sessiz bir köpektir. Neler Yapar? En cana yakın insan dostudur; küçük olmasına rağmen dayanıklı ve uyumludur. Kökeni Rönesans döneminde İtalya’da çok yaygın olan bu cins daha sonra Fransız yetiştiriciler tarafından mükemmelleştirilmiştir. Düşük kulaklı küçük kontinental spanielin aksine pappilon ya da kelebek...

Sayfayı Paylaş