gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

sahiden gidiyorum

Konu, 'Çöplük' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 7 Ekim 2007
  2. LaDYDuRu

LaDYDuRu Forum Okuru

Ce: sahiden gidiyorum

tesekkürler

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: sahiden gidiyorum

ayyy çok fena oldumyaa:(+100 emeğine sağlık canım;)

sahiden gidiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gidiyorum

Gidiyorum

Gidiyorum üzerine tek resimlik bir konu arkadaşlarım. Ancak bu kadar güzel anlatılabilir gitmek. GİDİYORUM....
  2. Bu Kez Gidiyorum. Sahiden Bitti.

Bu Kez Gidiyorum. Sahiden Bitti.

bu kez gidiyorum sahiden bitti artık susuyorum sözlerim bitti bu kez gidiyorum sahiden Bu evin içine yaLnızLık girdiğinden beri Her odası darmadağın,tıpkı ruhum gibi Ya aşk bitti,ya zaman.. ikisinden biri… HaLa yanağımda gözyaşımın izLeri… Artık susuyorum… sözLerim bitti.. bu kez gidiyorum.. sahiden bitti…. MutLu sonLa biten hikayen oLamam.. eLLerinden tutsam...
  3. Gidiyorum :(

Gidiyorum :(

Bilenleriniz vardır babanem ameliyat olcaktı kalbinden işte o gün geldi çattı :( Yarın sabah giriyo ameliyata bende gidicem bu gece saat 2:30 sularında Ankara yolcusuyum... Ankarada olduğum sürece giremem nete Hakkınızı helal edin Kendinize çok ama çok iyi bakın. Dualarınızı eksik etmeyin şimdiden eden etmeyen herkesten Allah razı olsun... Hepinizi öpüyorum kocaman :kiss: Neyse bu gergin...
  4. Bu kez gidiyorum, sahiden bitti...

Bu kez gidiyorum, sahiden bitti...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş