gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

şahidim olur musunuz meleklerr...

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

AŞK YEMİNİM
    Bugün olduğu gibi yarın da, yarından sonra da, Ondan sonraki günlerde de gözlerimdeki yerinin değişmeyeceğine… Seni bir ömür seveceğime…Kelebek lerin renklerinin insani büyülemesi gibi, yarınımda da hep sevginle yasayacağıma… En yakin dostun, en yakin sırdasın, en yakin arkadasın olacağıma… Sıkıntının sıkıntım; üzüntünün üzüntüm olacağına… Her kızgın anini çiçeğe dönüştüreceğime… Her üzgün anında tebessümün geri gelmesi için elimden geleni yapacağıma… Yanında olmadığım ve varlığıma ihtiyacın olduğu her anda bir rüzgar olup seni saracağıma… Gözümün gözüne deydiği her an; sana yeniden asık olup seni dünden de fazla seveceğime… Yasam boyu her sabah sana asık olarak uyanacağıma… Sen uyurken sana bakıp, Sen ve Ben için dualar edeceğime…Hasta olduğun zaman sana çorba yapacağıma… Seni asla üzmeyeceğime…Bilmeden seni kırdığım zaman hemen özür dileyeceğime… Beni tanıdığın gün, benden gördüğün neyse, ömrünce ayni beni göreceğine… Sevgimin asla değişmeyeceğine… Sevgimin asla azalmayacağına… Bilakis her gün büyüyen bir sevgiyle sana daha da çok bağlanacağıma… Seni asla ihmal etmeyeceğime… Senin sadece 14 şubat`ta değil, 365 tane Sevgililer Günü`n de 365 tane ismin olacağına… Sana yalan söylemeyeceğime… Başkalarının yanındayken seni asla unutmayacağıma… Elini usul usul, korka korka tuttuğum o ilk gündeki ayni heyecanı hep yasayacağıma… Bir ömür senin elini bırakmayacağıma…
    Bir ömür Canim olarak kalacağına… Tüm balonları senin için gökyüzüne salacağıma… Tüm çiçeklerde seni göreceğime… Her satırda seni yazacağıma… Seni çizeceğime ve sana sesleneceğime… Hiç bir şeyin, hiçbir zaman senin önüne geçemeyeceğine… Her günün bir öncekinden daha güzel olacağına… Her anin unutulmazlık zincirine bir yenisini ekleyeceğime… Sana her zaman HERŞEYİM , UYUZ diyeceğime… Seni sonsuzluk kadar çok seveceğime… Seni, SEN olduğun için seni seveceğime…
    Seni Bir ömürden de öte seveceğime…
    Seni Seviyorum diyeceğime…
    SEVGİMİN ÜSTÜNE YEMİN EDİYORUM ...

Son düzenleme: 22 Ağustos 2010
  2. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
  3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    yemin çok güzelmiş canım bende katılıyorum

4. Fuzun

Fuzun Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    bende şahidin olabilirmiyim???

5. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    öncelikle aramıza hoş geldin canım tabiki de katılabilirsin ne demekk yaa ayıpsın her zaman ....kapımız herkese acıktırr...:ehi:

6. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

her zaman katılabilirsinn canımm...

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzel mükemmelsin...

8. zinumem

zinumem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  9. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    çoooook güzel gamselim biz de öyle yemin etmiştik.Ama o yapamadı yarım bıraktı beni :( :( :( :(

10. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

ahh canım benim yaa önemli olan yemin etmek değil...önemli olan sevdiğin kişiyi canından bir parca yapmak..üzülme seni senin kadar sevememiş biri için akıtma gözyaşlarını...

11. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    tşklerr canım ...sende mükemmelsinn...harikam benim...

12. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

tşkler canımm... Ve ailemize hoşgeldin....

13. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    amanınnnnnnnnnnnn ben şahidimmm bu kızz aşıkkk hahahahhaha aşık yav hem valla hem billa aşıkkk :D:D:D ,
    ah cnm ya allah bozmasın bir ömur bir yatakta yaşlanın emiinşallah dede ve nine olduğunuzda biel birbirinize bakında kalbiniz pıt pıt etsin inşallah yemeği yaktığında sana hep gülümsesin ve önemli değil cnm başka bişiler yeriz desin inşallah :D::D maçları beraber alışverişi beraber bebelerinizi beraber yapasınız inşallah :D:D:Dson olarak hepmutlu olursunuız inşallah :D:d:D

14. gamselim

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

aminnn.....ohhhh hoppacok sagoll canım benimm allahım kimseyii sevdiğinden ayırmasın hiç bir zaman ve herkez sevdiğinin katlarca üstünde sevilsinnn....güzel dileklerinn beni cok mutlu etti cokk tşklerrr bitanem benim....ve bir şey diyim mi sana
    BENNN COKKKK SEVİYORUMM VE SEVİLİYORUMM.....AŞIGIM KIZZZ......:huhe:

15. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    oyyyyyyyyyyyyyyyyy çok aşıkkk birisi olaraıkkk anlıyorumm senirabbim ikinizide muaffak etsinnn inşallah :D:D

şahidim olur musunuz meleklerr... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. derdime derman olur musunuz :(

derdime derman olur musunuz :(

merhaba melekler,yardımınıza ihtiyacım var.sürekli boğaz kuruluğundan iltihabından şikayetçiyim.doktora gittim kbb ye olsun sağlık ocağına olsun.antibiyotik kullandım hep, boğaz ilaçları ağrı kesiciler.faydası oluyor ama geçici.sonra tekrar nüksediyor.geçen sene kbb ye gittiğimde yemek boruma doğru ciddi olmayan bi yara varmış onun içinde vitamin hapı vermişti ama ben ömrüm boyunca vitamin...
  2. Eski Eşinin Nikah Şahidi Olan Ünlü Ki merak ediyor musunuz?

Eski Eşinin Nikah Şahidi Olan Ünlü Ki merak ediyor musunuz?

Eski Eşinin Düğün Organizasyonunu Yaptı Eski Eşinin Nikah Şahidi Oldu Evet Melek'ler konu başlığımız oldukça şaşırtıcı ve ilgi çekici değil mi? :) Oryantel dansının ünlü isimlerinden Tanyeli, 2006 yılında boşandığı eşinin nikah şahitliğini ve düğün organizasyonunu yaptı Melek'lerim:) İşte eski eşinin nikah şahitliğini yapan ünlü arkadaşlarım; Ünlü oryantal Tanyeli, 2006 yılında...
  3. Merdivenden kitaplık olur mu?

Merdivenden kitaplık olur mu?

Merdiven kitaplık kitaplık örneği Kitaplık modeli koayacak yeriniz yoksa merdiven kitaplık uygulamasını inceleyebilirsiniz.
  4. sizce olur mu?

sizce olur mu?

ben kız teknik ve meslek lisesinde asçılık bölümünde okuyorum ama basketbolcu olmak istiyorum üniversitede spor bölümünü seçebilir miyim fikri olan varmı lütfen bunu çok istiyorum nolur.
  5. Bana yardımcı olur musunuz? :)

Bana yardımcı olur musunuz? :)

Konuyu doğru yere mi açtım emin değilim ama sizlerden bi konuda yardım almam gerekiyor. Trt1 de Avrupa Avrupa dizisi var biliyorsunuzdur orda ki Selen Seymen'in saçları çok güzel maşalanıyor. Ben uğraşıyorum bir türlü o şekile girmiyor saçlarım. Acaba maşayı mı yanlış tutuyorum. Diziyi bilmeyenler için resimler bunlar; Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler. :asigim:

Sayfayı Paylaş