gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Şahİdİn BÖylesİnden Hakİm Bİle Korkar.:)

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

Mahkeme salonu... Dâvada şahitlik etmesi için kürsüye yaşlı bir teyzeyi çağırırlar. Kadın yerine oturur ve davalının avukatı kadına yaklaşır "Bayan Jones. Beni tanıyor musunuz?" Yaşlı teyze cevap verir: "Âh evet, Bay Williams! Sizi çocukluğunuzdan beri tanıyorum. Siz ta o zamanlar bile aileniz için tam bir baş belâsıydınız. Devamlı yalan söylüyorsunuz, eşinizi aldatıyorsunuz, en yakınım dediğiniz insanların arkasından konuşuyorsunuz, 2 dolar fazla kazanmak için herkesi satarsınız..." Dâvâlının avukatı başta olmak üzere bütün salon şok olar. Adam ne yapacağını bilemez haide kadına tekrar sorar: "Peki Bayan Willİams ya karşı tarafın avukatını tanıyor musunuz?" Kadın yine cevaplar: "Ebette tanıyorum! Çocukluğunda ona dadılık yapmıştım. Tembel, ödlek ve alkolik adamın tekidir. Etrafında bir tek dostu yoktur ve herkes onun hâlâ geceleri altına kaçırdığını söylüyor!" Yine herkes şokta... Bütün salonu bir uğultu kaplar. Hakim kürsüye tak tak vurup herkesi susturur, İki tarafın avukatını da kürsüye çağtnr ve ikisine de eğilmelerini söyleyerek kulaklarına şunu fısıldar: "Eğer bu kadına beni tanıyıp tanımadığını sorarsanız ikinizi de harcarım!"

Şahİdİn BÖylesİnden Hakİm Bİle Korkar.:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakim

Hakim

Adaletle hütmeden bir kadı olduğunu görmek iş ve mesleğinde insaf ve merhamet ölçülerini muhafaza etmeye, Adil ve ehil insanları şahit olarak dinleyen hakim, insanı kurtuluşa götürecek gerçek doğrulara, Ayak takımını ve alelade insanları şahit olarak dinnleyen yargıç, rüşvet yiyen, zalim hakime, Hakim bazen, gerçek adaletin tecelli edeceği 'hesap günü'ne delalet eder.Rüyasinda hakim görmek...
  2. şahidim olur musunuz meleklerr...

şahidim olur musunuz meleklerr...

AŞK YEMİNİM Bugün olduğu gibi yarın da, yarından sonra da, Ondan sonraki günlerde de gözlerimdeki yerinin değişmeyeceğine… Seni bir ömür seveceğime…Kelebek lerin renklerinin insani büyülemesi gibi, yarınımda da hep sevginle yasayacağıma… En yakin dostun, en yakin sırdasın, en yakin arkadasın olacağıma… Sıkıntının sıkıntım; üzüntünün üzüntüm olacağına… Her kızgın anini çiçeğe...
  3. böylesini duymadiniz

böylesini duymadiniz

:attention:aman meleklerim bir arkadasimin basina gelen olay aynen şu: sakın dilinizi yutmayın erkekler işte böyle ... arkadasimin adi zeynep sevgilisi taner ve ikisininde cok syakın arkadaslari mehmet ve dilek simdi dördü bir yere oturmus bişeyler yemiş falan sonra dilek'in ki yani memet elini yıkamaya gitmş bir süre sonra arkadasimin sevgilisi taner zeynep'e bakarak ve aynı zamanda dileke...
  4. Böylesini doktorlar bile görmedi!

Böylesini doktorlar bile görmedi!

Allah hiçkimseyi sağlığından mahrum etmesin meleklerim :uhu: kalpte kirençlenme ilk defa duyuyorum :S Balıkesirli ikizlerin röntgenlerini inceleyen doktorlar 25 binde görülen şok sonuca ulaştı. Kalplerinde kireçlenme teşhisi konulan Taner ve Caner isimli ikiz kardeş sağlıklarına kavuşmak istiyor BALIKESİR'in Erdek İlçesi'nde yaşayan 24 yaşındaki Taner ve Caner Erdem isimli ikiz...

Sayfayı Paylaş