gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Şahika

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

fasıl mekanları avrupa yakası antalya fasıl mekanları avrupa yakası antalyada istanbul Tipi Bar & Cafe - Adresi Nevizade Sok. No: 17
    - Bölge Taksim
    - Şehir İstanbul
    - Telefon 0212 249 61 96

İstanbul'da gece hayatı denince akla gelen ilk mekanlardan olan Şahika, her katında ayrı bir format ile müşterilerine tatmin edici bir hizmet sunmakta.

Nevizade'nin ünlü mekanlarından Şahika, aynı zamanda önemli bir buluşma noktası. Her akşam birileri mutlaka Şahika'da buluşur, akşama kadar görülmeyen arkadaşlar mutlaka Şahika'da bulunur. Sokağa bakan kısmı, her zaman hareketli ve cıvıl cıvıl olan mekanda bira eşliğinde uzun dost sohbetleri yapılıyor. 150 yıllık geçmişe sahip olan bir binada bulunan Şahika'nın ara katları ve terası da farklı konseptlere sahip. Mekan 19.00-04.00 arası hizmet vermekte.

Müzikler genellikle chill out, alternatif, 80'ler, prograsif ve elektronik tarzında. Mekanın meyhane kısmında, meze kültürünün en seçkin örnekleri sunuluyor. Meyhane, özel organizasyonlara da açık ve isteğe göre, fasıl grubu da eşlik ediyor eğlenceye. Pub kısmı ise başka bir alem. Şahika'nın mutfağında, dünya mutfağından seçmeler var. En çok ilgi görenler ise makarna ve krepler. Özel güvecin tadına da mutlaka bakmak lazım. Şahika'nın terası ise açık hava alemlerini en keyiflilerinden.

Terasta yemek ve içki keyfi bir başka tabii. Terasta eğlence de garanti diyorlar. Üşenmeyip çıkmalı. Mekanda rezervasyonla fix menü uygulaması da yapılıyor. Grup yemeklerine de uygun bir mekan Şahika. Nevizade'de eğlence için Şahika, bulunmaz bir mekan.

Şahika konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Coşkun Sabah - Şahika

Coşkun Sabah - Şahika

Büyüyor içimde fırtınalar Gözümün önünde hatıralar Nerde o anılar beyaz yıllar Aklımdan çıkmayan şahikalar Bir sonbahar hüznü çöktü Yine içim efkar dolu Ah ne zormuş seni anmak Hatırlamak onca yılı Duyarmısın beni haykırıyorum seni Yaktı beni beni hasretinin ateşi Yetti artık yetti çağırıyorum seni Nerdesin söyle sen nerdesin Haydi çık gel gel içim yanıyor El ele bir çifte gözüm daldı...
  2. Binnur kaya  (şahika fotoğrafları)

Binnur kaya (şahika fotoğrafları)

binnur kaya ayak binnur kaya ayakları diyeti
  3. şahika sözleri (şahikacılar buraya)

şahika sözleri (şahikacılar buraya)

şahika sözleri sahika sözleri şaika avrupa yakası şahika şahikanın - sen ve arkadaşların toplu halde kendinizi satsanız bu elbiseyi ödeyemezsiniz - tüm fiziksel varlığım ve iskandinav tarzı uzuvlarımla senin olmamı mı istiyosuun? - çünkü bunun dörtte üçü heyecandan mütevelit gaaaazzz…yaa gerçekteeennn… - yemeğimi payylaşmayı seevmiyorumm…prensip meselesi bebeğimmm.. - bak bebeğim, salon...
  4. Burhan ve Şahika film şirketi kurdu!

Burhan ve Şahika film şirketi kurdu!

Hayırlı uğurlu olsun inaşallah güzel filmler çekerler:) Türk televizyon dünyasının en popüler komedi dizilerinden Avrupa Yakası’nın Burhan Altıntop’u Engin Günaydın ve Şahika Koçarslanlı’sı Binnur Kaya, ortak şirket kurdu! Kısa süre önce sona eren Avrupa Yakası’nda yıllarca ‘Beyaz Türk’ ve üst düzey yönetici olma hayallerinin peşinden koşan Burhan Altın**** böylelikle...
  5. İntikam Dizisi Şahika Arsoy Karakteri Arzu Gamze Kılınç Kimdir ?

İntikam Dizisi Şahika Arsoy Karakteri Arzu Gamze Kılınç Kimdir ?

Bu konu; İntikam Dizisi Şahika Arsoy Karakteri Arzu Gamze Kılınç hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, İntikam dizisinde Derin karakterinin düşmanı olduğu Arsoy ailesinden Haldun Arsoy 'un eşi rolünde izlediğimiz Arzu Gamze Kılınç, dizide Şahika Arsoy karakterine hayat veriyor. Yüksek zekası, ilerleyen yaşına rağmen hala koruduğu güzelliği ve oğlu Emre 'ye olan zaafıyla dikkat...

Sayfayı Paylaş