gebe
  1. ebrulim

ebrulim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sahiplenmeyeceksin öyle

Konu, 'Çöplük' kısmında ebrulim tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Sahiplenmeyeceksin öyle

Canim bu gercekten cok anlamli bir siirdi ya =(

sgl paylasim icin, emegine saglik...

Sahiplenmeyeceksin öyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. songül öden

songül öden

songül öden songül öden ayak songul oden ayak ayakları ödenin ayakları
  2. Ölümden Öte ...

Ölümden Öte ...

Ölümden Öte Tarif edebilirmisin sonsuzu? Peki ya sonsuzdan ötesini? Gösterebilirmisin bana? Demesin o yüzden kimse, 'biliyorum sevgini' Bilemez kimse, bilemez benden baska, kalbimden baska Bicilemez, sevgim... 'Sevgi' sözcügü bile az gelir sana olan duygularimi adlandirmak icin. Ask peki? Yaninda bir hic kalir... Arama bosuna, bulamassin adini, adsizdir.. Bulunmaz tarif edebilen...
  3. Öyle.....

Öyle.....

gecenin bir yarisi bir kitabin orta yerinden baslamakgibiydi seninle birlikte olabilmek... Basini anlamadan sona yaklasmak, sonunu okuyamadan uyuyakalmak, ...Ve uyandiginda kaldigin sayfayi karistirmak.. Iste böyle biseydi seni yasamak, Yarim yamalak... Bende susuyorum sevgimi saklayip icimde... Duyuyorsun degilmi suskunlugum nasilda haykiriyor... Susarak sevgisini ilan eden cok var...

Sayfayı Paylaş