gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sahipsiz paketten külçe altın çıktı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bulunan sahipsiz paketten 6 külçe altın çıktı. Havalimanının iç hatlar çıkış bölümünde sahipsiz bir paket gören güvenlik görevlileri, havalimanı polisini çağırdı.
    Polisin incelemesinde, pakette 6 külçe halinde, yaklaşık 18 kilogram ağırlığında ve 860 bin TL değerinde altın olduğu anlaşıldı.

Bir süre sonra havalimanı polisine başvuran bir kuyumcunun, altınları kendisinin unuttuğunu söyleyerek, kuyumculuk belgelerini ibraz ettiği öğrenildi.

Polis yetkilileri, altınların yarın savcılığa teslim edileceğini belirterek, başvuruda bulunan kuyumcunun, altınları, kendisine ait olduğunu ispat etmesi durumunda savcılıktan alabileceğini bildirdi.

Sahipsiz paketten külçe altın çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Paket

Paket

İçi dolu paket sırları gizlemeye, dağınıklığı gidermeye, Eşya paketlemek yolculuğa yahut evlenmeye, Paketteki eşyaları çıkarıp yerleştirmek, orada ev bark edinrmeye ve orada yaşamaya delalet eder.Bazı güzelliklerle karşılaşacaksınız. Birine paket yollamak, işinizde ufak zararlara uğrayacağınızı belirtir. Bazı güzelliklerle karşılaşacaksınız. Birine paket yollamak, işinizde ufak zararlara...
  2. Eminönü vapurunda bomba sanılan paketten 150 bin dolar çıktı

Eminönü vapurunda bomba sanılan paketten 150 bin dolar çıktı

Yer İstanbul Deniz Otobüsleri... Vapur Emineönü'ne gidiyor ve geminin kıç alt bölümünde bir paket ferkediyor. İstanbul Deniz Otobüsleri A.Ş.’ye (İDO) bağlı Eminönü-Üsküdar arasında sefer yapan Adem Yavuz yolcu vapurunda 3 Eylül Çarşamba günü ilginç bir olay yaşandı. Vapurda bulunan bir paket bomba sanılıp az kalsın fünyeyle patlatılacaktı. Paketten tam 151 bin 150 dolar çıktı! Yolcuların...
  3. külçe altın resimleri

külçe altın resimleri

altın çeşitleri tarihi altın çeşitleri tarihi resimleri külçe resimleri daha önce hiç külçe altın görmüşmüydünüz? görmemişmiydiniz:D:D o zaman ne duruyorsunuz buyrun bakın inceleyin belki sizinde olur :D:D
  4. Altan Gördüm Boşanma Haberlerine Sert Çıktı !

Altan Gördüm Boşanma Haberlerine Sert Çıktı !

altan gördüm haberleri vahide gördüm altan gördüm Sevgili melekler, usta oyuncu Altan Gördüm eşi Vahide Gördüm ile boşanacakları yolunda ki söylentilere sertçe cevap verdi. ''Biz Haluk Aşkın çifti değiliz !'' diyerek gönderme yapan Altan Gördüm çok sinirliydi. İşte Vahide Gördüm Altan Gördüm haberleri, haberin detayları... Bir süredir meme kanseri tedavisi gören ünlü oyuncu Vahide...
  5. Engin Altan Düzyatan'ın Kanında Esrar Çıktı!

Engin Altan Düzyatan'ın Kanında Esrar Çıktı!

engin altan düzyatan, engin altan düzyatan haberleri, engin altan Sevgili melekler, evlilik hazırlıkları yapan Engin Altan Düzyatan'a tam da nişan öncesi kötü bir haber geldi. Uyuşturucu madde satın aldığı ve kullandığı gerekçesiyle kendisine dava açılan Düzyatan'ın kanında ve idrarında esrar bulundu. Ünlü oyuncu emniyetteki ifadesinde ise 3-4 kez uyuşturucu kullandığını fakat müptela...

Sayfayı Paylaş