gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Sahipsiz sabahlarda uyandım

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Üşüyorum ver düşlerimi

Sahipsiz sabahlarda uyandım,
    Bir çocuk ağladı yüreğimde,
    Baharlarım yoruldu.
    Yokluğun sağanak,
    Günlerim yorgun,
    Gözlerimin rengi kaçtı,
    Gülüşlerim göç etti uzaklara.
    Kabuk bağladı yaralarım,
    Acılarımı büyüttüm sensizliğin savunmasız savaşlarında,
    Yasal olmayan hayaller ektim yüreğimin topraklarına.
    Kıyısız denizlere bıraktım kendimi,
    Ölümün içinde tekrar tekrar ölmek üzere.

Şiir: İsmet Baygın

alinti

2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
    Sahipsiz sabahlarda uyandım, Bir çocuk ağladı yüreğimde,
    Baharlarım yoruldu.
    Yokluğun sağanak,
    Günlerim yorgun,
    Gözlerimin rengi kaçtı,
    Gülüşlerim göç etti uzaklara.
    Kabuk bağladı yaralarım,
    Acılarımı büyüttüm sensizliğin savunmasız savaşlarında,
    Yasal olmayan hayaller ektim yüreğimin topraklarına.
    Kıyısız denizlere bıraktım kendimi,
    Ölümün içinde tekrar tekrar ölmek üzere.

- - - Updated - - -

bu şiire bayıldım çok duygusal tam benlik

Sahipsiz sabahlarda uyandım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. uyan çocuk

uyan çocuk

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Doğuş - Uyan

Doğuş - Uyan

kapım açık hala sana doğuş düşünmeden uğra bana düşünmeden uğra bana kapım açık hala sana doğuş dayan Zordu bu anı beni yordu Yokluğun beni vurdu Zordu bu anı beni yordu Ayrılık beni vurdu Düşünmeden uğra bana Kapım açık hala sana Ayrılığın vurdu aya Yansıdı odamın duvarına Uyan uyan uyan Gönlüm uyan Dayan dayan dayan Ruhum dayan Seni de bir gün severler Sevda yüklü trenler Boş raylarda...
  3. Uyan...

Uyan...

UYAN... Uyan bak dünya o bildiğin dünya değil. Kus sana verilen uyku haplarını. Sana söylenen yalanları unut bitir rüyaları. En büyük kâbusu en güzel düşün sanma. Uyan, nerde sevgi nerde sevgili. Aylık gezmelere aşk deme artık uyan. Her bitişinde bir daha ayağa kalkamayacağım deme. Düşmeyi görmeden kalkmayı bilemezsin. Uyan bak o pencere sahte, gördüklerin sahte. Ne yaşadığın acıyı nede...
  4. Sabah güzel uyanın!

Sabah güzel uyanın!

Yorucu bir günün ardından ertesi sabah güzel ve enerjik uyanmak istiyorsanız, ipuçlarımıza bir göz atın. -Yatmadan önce mutlaka retinol veya glikolik asit içeren bir kremi maske şeklinde yüzünüze iyice sürün. Sabah kalktığınızda ölü derilerinden arınan cildiniz, ışıl ışıl görünecektir. -Eğer cildiniz duyarlıysa, yüzünüzü her zaman salisilik asit içeren bir temizleyiciyle iyice yıkayıp,...
  5. Alim ( Uyan Alim sabah oldu )

Alim ( Uyan Alim sabah oldu )

uyan alim sabah oldu video Sandıklı ilçesinin güneydoğusunda bir dağ vardır. Bu dağın doruklarında kar, yaz kış eksik olmaz; onun için midir bilinmez adına "Akdağ" demişler. Çünkü başı daima uzaktan bakıldığında ağarır durur. Karlarla kaplı, göğsü çimenlerle dolu bu dağa sırtını yaslamış ağaçların arasında şirin bir köy vardır. İşte hikayemizde bu köyde 1970' li yılların başında...

Sayfayı Paylaş