gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Şahnaz Çakıralp'in İzel Hakkındaki Eleştirisi...''Beterin Beteri Varmış''

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Şahnaz Çakıralp Haberi Şahnaz Çakıralp İzeli Eleştirdi

Yakın zamanlarda bir Prof.Murat Öncel ile kısa bir evlilik yapan Şahnaz Çakıralp şimdide İzel hakkında eleştiri yaptı...Bakalım bu sözleri karşısında İzel'den cevap gelecek mi ya da hiç önemsemeyecekmi İzel ....:) Bakalım görelim....

'Beterin Beteri Varmış' Dedi

Şahnaz Çakıralp; İzel'in 'Drakula' şarkısının klibini Twitter'da eleştirdi: Bu pis 'Drakula' klibini seyrettikten sonra Ajdar'ı görürsem kendisinden özür....

Şahnaz Çakıralp; İzel'in 'Drakula' şarkısının klibini Twitter'da eleştirdi: Bu pis 'Drakula' klibini seyrettikten sonra Ajdar'ı görürsem kendisinden özür dileyeceğim.

Şahnaz Çakıralp'in İzel Hakkındaki Eleştirisi...''Beterin Beteri Varmış'' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şeytandan Beter...

Şeytandan Beter...

Bir gün şeytan, üzgün ve ümitsiz bir halde giderken bir kocakarı onu bu halde gördü ve sordu: "Ne oldu sana, neden böyle mahzunsun?" Şeytan: "Şuradaki mabette Barsisa isminde bir adam var. 40 yıl­dır ibadet edip duruyor. Ne yaptıysam ona tesir edemedim. Sonunda ümidimi kestim, mağlup oldum ve gidiyo­rum" dedi. Kocakarı, yırtık-pırtık ayakkabılarını gösterip,...
  2. Müslüm Gürses - Beterin Beteri Var

Müslüm Gürses - Beterin Beteri Var

senin derdin dert midir benim derdim yanında hiç kimsede gördün mü böyle dert hayatında otur şöyle yanıma dinle bak dertlerimi anlatınca ağlama deşme benim derdimi beterin beteri var haline şükret dostum yıllardır mutluluğun her gün peşinden koştum daha bir çok derdimi ben sana anlatmadım genç yaşta saçlarımı boşuna ağartmadım tanrım bile unutmuş dertlerime dur demez bir insanın üstüne bu...
  3. Ebru Gündeş - Beterin Beteri Var

Ebru Gündeş - Beterin Beteri Var

ebru gündeş senin derdin dertmidir senin derdin dert midir benim derdim yanında hiç kimsede gördün mü böyle dert hayatında otur şöyle yanıma dinle bak dertlerimi anlatınca ağlama deşme benim derdimi beterin beteri var haline şükret dostum yıllardır mutluluğun her gün peşinden koştum daha bir çok derdimi ben sana anlatmadım genç yaşta saçlarımı boşuna ağartmadım tanrım bile unutmuş...
  4. Beteri Var!

Beteri Var!

Yürüyorsun, dört gündür ac! Uzakta Bir kentin ümit isiklari… Kamci gibi yüzünde sakliyorken rüzgar Hangi firina yaklassan Ekmekler az önce bitmis… Beteri var! Okyanusun ortasindaki adada Kirk yillik felaketzedesin… Tepeden gördün: Sahilde bir gemi… Kosuyorsun, kosuyorsun, kosuyorsun… Ta sahile kadar! Heyhat, Gemi, Birkac adim önce gitmis… Beteri var! Tut ki bir kuyunun dibindesin…...
  5. Şahnaz Çakıralp'tan İnanılmaz İddialar !

Şahnaz Çakıralp'tan İnanılmaz İddialar !

şahnaz çakıralp murat öncel şahnaz çakıralp ve eşi şahnaz çakıralp boşanıyor şahnaz çakıralp boşanma 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. 2 gün önce haberini yaptığımız Şahnaz Çakıralp Murat Öncel düellosunda kılıçlar çekildi melekler. Seviyesiz boşanma başlığıyla verdiğimiz Şahnaz Çakıralp boşanıyor haberimizden sonra bugün uçankuşun verdiği bilgiye göre Şahnaz Çakıralp eşi Murat Öncel...

Sayfayı Paylaş