gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

sahne mi siyaset mi acaba

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

genç şarkıcı Ebru Polat sahnelerde olmayı çok sevdiğini söylerken hukuk bölümünüde bitirdiğini ve kendisine milletvekili teklifi geldiğini şimdilik bunu istemediği yönünde açıklamalarda bulundu....
    'ŞARKICI OLDUM!'
    EBRU POLAT, KENDİSİNE YÖNELTİLEN “HUKUKU BİTİRDİNİZ NİYE AVUKATLIK YAPMADINIZ?” SORUSUNUN KENDİSİNE SÜREKLİ SORULDUĞUNU İFADE EDEREK ŞU YANITI VERDİ...

“Ben şarkı söylemeyi çok seviyorum. İnsan kendini hangi meslekte mutlu hissediyorsa onu yapmalı. Ben hukuku bitirdiğim için bir partiden milletvekili aday adayı olmamı istemişler ve ‘Hem hukuk okumuşsunuz, hem genç ve güzelsiniz ve modern bir havanız var. Bu özellikleriniz siyasi bir parti için çok önemli.’ demişlerdi. Fakat ben vekil değil şarkıcı olmak istiyorum dedim. Bu yanıtım karşısında herkes şoke olmuştu. Şu anda pişman mıyım tabii ki hayır ama içimde de kalmadı değil. İleride vekil adayı olmak için şansımı tekrar deneyeceğim.”

sahne mi siyaset mi acaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acaba sizinle evlenecek mi ?

Acaba sizinle evlenecek mi ?

Acaba sizinle evlenecek mi ? Psikolog Alon Gratch evlenme teklifi almanızı sağlayacak ipucunu açıklıyor. Erkek arkadaşınız ve siz dünya üzerindeki en ideal çift olabilirsiniz ancak bu onun size evlenme teklifinde bulunması için yeterli olmayabilir. Kadınlar, bir erkeğin uygun birini, yani 'o' kişiyi, bulduğu anda evlenme teklif edeceğini düşünürler. Ancak, If Men Could Talk (Erkekler...
  2. Hoş geldim mi acaba? :)

Hoş geldim mi acaba? :)

Merhaba Bayanlar, Ben Senem.. İstanbul' da yaşıyorum.. Ev hanımıyım.. Eğlenceli, öğretici bir forum olduğunu düşündüğüm için üye oldum.. Umarım güzel vakit geçiririz..
  3. acaba eltim eşime mi?

acaba eltim eşime mi?

uzun zamandır içimde tuttuğum kimseye diyemediğim bir konu var. sırf bu yüzden üye oldum artık tutamıyorum. ben 1 senelik evliyim. eşimin abisi 3 yıllık evli eltimle. ama aşırı sorunlu bi evlilikleri varmış hep. bir de biz evlenince hepten sorunlu oldular. eltim aşırı kısknaç biri. bunu nişanımda kınamda düğünümde fazlasıyla rezillik cıkararak gösterdi. ailemin benim için yaptıkları bile...
  4. Acaba bebis var mi

Acaba bebis var mi

Slm arkadaşlar normalde bugün adet olmam gerekiyordu ama hiç bir belirti de yok acaba bebis mi var çok istiyoruz test yapsam mi yoksa bikac gün bekleşen mi bilemedim
  5. Hamile miyim acaba

Hamile miyim acaba

28 Eylül de adet gördüm 23 Ekim de tekrar oldum fakat adet kanamamin rengi kahverengi ve cok az ustune görme olabilir mi bide 3 ay once kıst ameliyatı oldum ondan kaynaklı mı acaba

Sayfayı Paylaş