gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Sahne Perdeleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

O Muhteşem sahnelere yakışır perdeler.Ve perde açılır............ [​IMG]

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    tiyatro sahnesi değil mi

Sahne Perdeleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sahnelere dönüyor

Sahnelere dönüyor

3.5 aylık hamileyken bebeğini kaybetmenin üzüntüsünü yaşayan ardından da eşi Berna Nuri Süer’le ayrılık kararı alan Nez sahnelere dönüyor. Uzun zamandır ortalıkta görünmeyen Nez, yaşadığı sıkıntılı günleri atlatmaya çalışıyor. Artık sadece işiyle ilgileneceğini söyleyen Nez, 16 Şubat akşamı Studio Live’da sahneye çıkacak. Şovunda İngilizce ve Türkçe parçalar seslendirecek olan Nez, dansıyla...
  2. Perdeler..

Perdeler..

Ev mahremiyetinin koruyucuları:Perdeler Perdelerin en önemli özelliği evimizin mahremiyetini dışarıya kapatmasıdır. İşte perde temizliğinden perde çeşitlerine kadar perdeyedair herşey.. Perdelerin en önemli özelliği evimizin mahremiyetini dışarıya kapatmasıdır. Mahremiyetin sağlanmasının ardından işin içine estetik, kullanım rahatlığı ve kolaylığı oluşturacak unsurlar ilave olmuştur....
  3. SoN SaHNe..

SoN SaHNe..

SoN SaHNe.. Artık seni başka kokulara başka kollara bırakıyorum. O kadar yakıp yıkmışlığın varken hayallerimi; seni ait olmadığın düşlerimden çıkarıyorum. Masallar şehrini kendi ellerimle yaktım! Küllerini yolluyorum şimdi sana gözyaşlarımla... Zor oldu evet ağladım belki canım yandı ama anladım! Meğer masallar şehrinde hep yalnızmışım meğer yaktığım hayallerimmiş. Oysa ne çok...
  4. briz perdemi stor perdemi

briz perdemi stor perdemi

selam melekler mutfağıma briz perde taktırmayı düşünüyorum ama briz perdemi stor perdemi kararsız kaldım aranızda briz perde kullananlar varsa olumlu olumsuz yorumları paylaşırmısınız. briz perde nasıl kullanışlı oluyormu

Sayfayı Paylaş