gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Sahnede fenalık geçirdi

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

MUAZZEZ ERSOY MAYTAP VE HAVİ FİŞEK GÖSTERİSİ SIRASINDA ZEHİRLENME TEHLİKESİ GEÇİRDİ. Sakarya'nın Hendek ilçesinde sahne alan ünlü sanatçı Muazzez Ersoy, konseri sırasında yapılan maytap ve havi fişek gösterisi sırasında zor anlar yaşadı.

Zehirlenme tehlikesi geçiren Ersoy, şarkısını söyleyemedi.

Hendek Belediyesi tarafından düzenlenen Salman Dede Güreş Festivali kapsamında Bayraktepe'de sahne alan Muazzez Ersoy, sahnede zor anlar yaşadı. Havai fişek ve maytap gösterileri nedeniyle sahne dumanla dolunca, Muazzez Ersoy fenalık geçirdi. Yoğun duman altında kalan sahnede Ersoy, zehirlenme tehlikesi geçirdi. Duman nedeniyle boğazları tıkanan Ersoy, şarkısına devam edemedi.

Ersoy'un yerine vokalisti şarkıya devam etti. Sahneyi kaplayan dumanları eliyle dağıtmaya çalışan Ersoy'a, görevliler su getirdi. Ersoy, dumanlar dağıldıktan sonra konserine devam edebildi. Havai fişek ve maytap gösterisini çok güzel olduğunu ifade eden Ersoy, ancak kendisini boğduğunu kaydetti.

gecce

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sahnede fenalık geçirdi
    gecmiş olsun

Sahnede fenalık geçirdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fenalık

Fenalık

Rüyasinda fenalik yaptigini görmek, bazen bir isaret olarak telaki edilir. Fenalik görmek iyilik görmek demektir. Eger, fenalik yapan kimsenin yüzü gülüyorsa, gerçekten fenalik gelecek demektir.
  2. Sahne Perdeleri

Sahne Perdeleri

O Muhteşem sahnelere yakışır perdeler.Ve perde açılır............
  3. SoN SaHNe..

SoN SaHNe..

SoN SaHNe.. Artık seni başka kokulara başka kollara bırakıyorum. O kadar yakıp yıkmışlığın varken hayallerimi; seni ait olmadığın düşlerimden çıkarıyorum. Masallar şehrini kendi ellerimle yaktım! Küllerini yolluyorum şimdi sana gözyaşlarımla... Zor oldu evet ağladım belki canım yandı ama anladım! Meğer masallar şehrinde hep yalnızmışım meğer yaktığım hayallerimmiş. Oysa ne çok...
  4. Fenalıklardan Ve Kötülüklerden Korunmak İçin Dua

Fenalıklardan Ve Kötülüklerden Korunmak İçin Dua

Kötülüklerden Korunmak İçin Dua, Kötülüklerden Koruyan Dua, Kötülüklerden koruyan dualar Kim günes dogmadan ve günes battiktan sonra 20 defa Ya Hasiybü diye zikir ederse Yüce Allah onu her türlü kötülüklerden Korur. Biz Allaha elimizi acarsak o bizim elimizi geri cevirmez, biz ona siginirsak o bizi en güzel sekilde korur.

Sayfayı Paylaş