gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Şahsenem - Her Şey Boş Şu Yalancı Dünyada (2010)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Şahsenem'in bayağıdır sesi soluğu çıkmıyordu meğer yeni albüm hazırlıkları yapıyormuş=)İşte Şahsenem'in beklenen albümü nihayet esvenleriyle buluştu bakalım albümüne yer vermiş olduğu parçalar nelermiş [​IMG]
    1.Herşey Boş
    2.Seni Bu Aşka Gömdüm
    3.Odamın Penceresi
    4.Göstermem / O Leyla
    5.Hoşgeldim Elem / Alem
    6.Adam Gibi Adam Olmadın
    7.Halide
    8.Anayurt

Şahsenem - Her Şey Boş Şu Yalancı Dünyada (2010) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne tuhaf şeydir şu hayat

ne tuhaf şeydir şu hayat

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Sezen Aksu - Yalancı Dünya

Sezen Aksu - Yalancı Dünya

Hem okudum hem yazdım Bir düz oturdum bir azdım Anladım ki birazdım dünyada Bir duydum bir duymadım Kendi sesime uymadım Yani ateşle oynadım dünyada Bana ne bana ne U dönüş yaptım İmajımı yaktım Şak şak şak Ama ne ama ne Çok şahane bir çalım attım Şak şak şak Yalancı dünya Boğazıma kadar battım Yalancı dünya Ama ben de seni sattım...
  3. Nilüfer - Boş Vermişim Dünyaya

Nilüfer - Boş Vermişim Dünyaya

Temmuz Ağustos Eylül her mevsimde durma gül Hayat inan çok kısa belki çıkmayız yaza Boşvermişim boşvermişim boşvermişim dünyaya Ağlamak istemiyorsan sen de boşver dünyaya Ahmet Mehmet Süreyya hepsi boş hepsi hülya Bir gün hayat bitecek dersin görmüşüm rüya Boşvermişim boşvermişim boşvermişim dünyaya Ağlamak istemiyorsan sen de boşver dünyaya Aldatırlar aç gözünü unut artık geçmiş dünü Her...
  4. Ajda Pekkan - Yalancı Dünya

Ajda Pekkan - Yalancı Dünya

darmı geldi koskoca yer yalancı dünya varlığımı çaldın gittin yalancı dünya yıllanmış değerleri satın aldın üç pula beni arkadan vurdun sen yalancı dünya gözümün içine bakıp yalandan güldün tozpembe bulutlar üstünde hep yürüttün sevdiklerimi de aldın savaşlarınla bizi arkadan vurdun sen yalancı dünya sen de sonsuz değilsin be yalancı dünya gün gelir bu devran durur çark dönmez olur...
  5. yalancı dünya ilahisi

yalancı dünya ilahisi

Yalancı dünyâya aldanma yâ hû Bu dernek dağılır dîvân eğlenmez. İki kapılı bir virânedir bu Bunda konan göçer konuk eğlenmez. Bakma bunun karasına ağına Gönül verme bostanına bağına Benzer hemân çocuk oyuncağına Burda aklı olan insan eğlenmez. Vârını îsâr et Mevlâ yoluna Bunda ne eylersen anda buluna Bir gün sefer düşer berzah iline Otağı kalkacak Sultan eğlenmez. Sen ey gâfil ne sandın...

Sayfayı Paylaş