gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sahte evrakla hapis ziyaretinde yakalandı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Türkiye 3'üncü güzeli Gizem Yurtoğlu'nun, Kürt Ahmet'in yeğeni olan sevgilisini görmek için sahte evrakla cezaevine girmeye çalıştığı anlaşıldı.. Miss Turkey 2008 Güzellik Yarışması'nda Türkiye 3'üncüsü tacını giyen Gizem Yurtoğlu, sevgilisi olan Kürt Ahmet lakaplı Ahmet Turgut'un yeğeni Şahin Turgut'u görmek için sahte evrakla Sincan Cezaevi'ne girmeye çalışırken jandarma tarafından yakalandı. Şahin Turgut'un sevgilisi olan Gizem Yurtoğlu'nun podyumda yaşadığı büyük mutluluk, 'Kürt Ahmet' lakaplı Ahmet Turgut ve adamlarına yönelik "Kene 06" adlı operasyonla kısa sürede karabasana dönüştü.

GÜZELE DAYAK
    Güzel mankenin barda eğlendiği için çete üyelerinden dayak yediği ortaya çıktı. Polisin teknik takibi sonucu telefon dinleme kayıtlarına yansıyan olaya göre Kürt Ahmet'in yeğeni Şahin Turgut'un sevgilisi olan Yurtoğlu, sevgilisi cezaevinde bulunduğu sırada arkadaşlarıyla Miror adlı barda eğlenmeye gitti. Ancak sevgilisi içerideyken Yurtoğlu'nun barda eğlenmesi çete üyelerinin tepkisini çekti. Şahin Turgut'un en yakın adamı olan Nihat Evren bu olayı, Hakan Saltoğlu ile görüşmesinde "Bunun izahı olmaz abi, bu kıza ceza verilmezse bunun hesabını kimse o adama veremez. Güven geliyor sen karışma. Sorumluluk bana ait. Kafasını gözünü kırsınlar diyerek "dövün" kararı verdi. 17 Mayıs'ta da Güven adlı kişi barda Yurtoğlu ve arkadaşlarını dövdü. Emrinin yerine getirilip getirilmediğini kontrol eden Nihat Evren, Güven'e, "Kardeş kıza dayak attınız mı atmadınız mı?" diye sordu. Yanıt ise "Attım abi, ben vurdum" oldu. Güzel mankenin yaşadıkları bunlarla bitmedi. Yurtoğlu sevgilisi Turgut'u ziyaret için Sincan Cezaevi'ne sahte belge ile girmek isterken jandarma tarafından yakalandı.

BAŞKANIN OĞLU DEVREDE
    Bu görüşmenin ayarlanmasında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanvekili Seyfi Saltoğlu'nun oğlu Hakan Saltoğlu'nun da devreye girdiği belirlendi. Saltoğlu'nun, Nihat Evren'le yaptığı telefon görüşmesinde, "Oğlum merak etme hepsini serbest bıraktıracağım. Biz ne dersek o olur" dediği ortaya çıktı.

sabah.com

Sahte evrakla hapis ziyaretinde yakalandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mürşidimi ziyaret

Mürşidimi ziyaret

Üzüntü içinde evime gittim, Mürşidi görmeyi çok arzu ettim. Elime alıp bir parça nebatı, Ölmüş cismime vereyim hayatı. Gidip görsem var mı bir ihtiyacı, Çünkü tâ canıma değdi bu acı. Onu ziyaret için çıktım yola, Şu mahzun gönlüme bir çare ola. Evinin önüne varınca durdum, Kapının eşiğine yüzümü sürdüm. Artık bundan sonra kapıyı çaldım, Evden “kim o” diye bir cevap aldım. Dedim “Hani...
  2. Bayram ziyaretleri

Bayram ziyaretleri

Bayram ziyaretleri Sual: Bayram ziyaretlerinde neye dikkat edelim, önce kimleri ziyaret edelim? CEVAP:Fasık olan, günah işlememize sebep olacak akrabayı ziyaret lazım değildir. Fakat salih olan akrabayı ziyaret gerekir. Salih arkadaşları ziyaret de çok sevaptır. Ziyaret, yalnız Allah rızası için olmalıdır. Hadis-i şeriflerde buyuruldu ki: (Bir kimse, köydeki arkadaşını ziyarete gider. Hak...
  3. Evrak

Evrak

Genç bir erkeğin rüyada, senet veya evrak imzalaması; derin bir üzüntüye veya lüzumsuz yere mektup yazmasına, büro şefi veya amir bulunan bir kimsenin bu rüyayı görmesi güvenilmeyen bir memur olduğuna, bir eve taşınmaya ve bu evden memnun olmayacağına; senet veya evrak lekeli ise, bir tuzak hazırlandığına işarettir. Genç bir erkeğin rüyada, evrak imzalaması; hüzne veya boş yere mektup...
  4. ziyaret

ziyaret

Varlık sebebimiz, Peygamberimiz Hazret-i Muhammed'i (s.a.v.) ziyaret ettiğini görmek salih amel işlemeye, Allah -c.c.- sevgisine, şan ve şerefe, Efendimizin şefaatine, din büyüklerine, mürşid olan zatlara uymaya, ehl-i beyti ve onları sevenleri sevmeye; Mübarek yerleri ziyaret hayır ve bereket meydana gelmesine; Dostları ziyaret etmek sevgi ve sadakate, vefa ve hayırlı fıtrat üzere olmaya,...
  5. hapis

hapis

Bazı sorunlardan kurtulup sonunda mutlu olacağınız anlamına gelir. Uğursuzluk ve mutlu olamamak anlamına gelir. Hapishaneden birinin çıktığını görmek, sevinmek anlamına gelir. Rüyada hapiste olduğunuzu gördüyseniz, birtakım sorunlardan kurtulacağınız ve sonunda mutlu olacağınız anlamına gelir.Rüyada hapis veya hapishane görmek hayirli de-gildir. Rüyasinda bir suç isleyerek hapis oldugunu...

Sayfayı Paylaş